Anakart mı Kasa mı Bozuk

Lance Dance

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarı alalı 4-5 ay oldu, bilgisayari yeniden başlatmak istediğimde bilgisayar ne açılıyor ne kapanıyor öylece kalıyor ama kapat dediğimde hemen kapatıyor , ayrıca da bilgisayarı VGA ile bağladığımda hiçbir görüntu gelmedi bende ekran kartinin dvi portuna takinca görüntü geldi . İşlemcim I3 4150 , ekran kartım gtx 770 ve anakartım MSI H81M-P33. Ayrica da bilgisayarım işlemcinin ekran kartini görmüyor ayrica da bazen anakartın biosuna girdiğimde bir değişiklik yapmak istedigimde bunu kaydet ve yeniden baslat dedigimde yeniden baslatiyor , hicbir degisiklik yapmadan yeniden baslat dedigimde yine ayni vaziyette . Son bir sorunda bilgisayar kapandiktan hemen sonra bilgisayarin arkasindaki salteri acip kapayinca bilgisayar yeniden baslatiliyor,mobilden yaziyorum yazim yanlislari icin beni affedin.

Anladığım kadarıyla anakartın komut sistemi diyim artık bilemedim diğer kartlara göre biraz değişik olabilir.
Virtu teknolojisini kullanmak istiyorsunuz bunu bios dan ayarlamanız gerekir.
Bios güncellemenizde bir fayda olacaktır komutlar düzeltilir büyük bir ihtimal.
yardımcı olabildiğsem ne mutlu.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı