Çözüldü Anakarta bağlı fanın LED'ini yakma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Patrick Batemann

Hectopat
Yer
Konya
Hepinize merhaba arkadaşlar! Elimde A320MS2H anakart var. Sorunum şu kasamda FRGB ışıklar var. Bildiğiniz LED yani. Kasamda 3 tane fan var 2'sini Molex bağlantısıyla birini ise anakart fan soketine bağladım. Molex'lerin LED'leri yanıyor fakat anakarta bağladığım fanın LED'i yanmıyor. Nasıl yakabilirim? Kasam: Dark Raider 400W.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hepinize merhaba arkadaşlar! Elimde A320MS2H anakart var. Sorunum şu kasamda FRGB ışıklar var. Bildiğiniz LED yani. Kasamda 3 tane fan var 2'sini Molex bağlantısıyla birini ise anakart fan soketine bağladım. Molex'lerin LED'leri yanıyor fakat anakarta bağladığım fanın LED'i yanmıyor. Nasıl yakabilirim? Kasam: Dark Raider 400W.

Çoklayacı ile hepsini tek bir FRGB bağlayıp senkron ile kullanman mümkün.

Çoklayacı ile hepsini tek bir FRGB bağlayıp senkron ile kullanman mümkün.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı