Anakartın çizilmesi sorun yaratır mı?

ibrahim5834

Centipat
Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar. 5 tane kasamızın montajını yaparken ekran kartı takmak için kasa demirlerini sökerken anakartın üstünü güzel bir şekilde çizdik. Bir tanesi haşat oldu gönderdik diğer kalanlar ileride bir sıkıntı yaratı rmı veya performans düşüşü olur mu, cevaplarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle yazmamış çünkü. Böyle yazsa net bir şekilde anlardım. Herkes sizin kadar zeki değil, yaşlı adamız biz. Alala. İnsan gibi anlatsan, sonuna niye anlamıyorsunuz filan diye yazmasan sen de mesela, biraz medeni olsan.

Küfür mü ettim kanka herkes sakın olsa hani tamam sen yanlış anlamışsın bende yanlış anlamışım oda yanlış anlamış bunun neyini anlamadın derken aşağılama anlamında demedim.

Ülkem insanı yine gergin. 😅 hocam sorun olduğu durumda zaten sistem ya açılmaz ya da kısa devre durumundaki gibi kısa süreli açılıp kapanmalar yaşanır arka arkaya. Veri yolları çizilmişse kartın üzerinde örneğin ses yongalarına giden veri yolları ses aygıtında sorunla karşılaşırsınız. O yüzden genel geçer bir performans testi yapsanız yeterli olacaktır.

Geri
Yukarı