Android 13 (Android One) güncellemesi ne zaman gelir?

Liberteen

Hectopat
Yer
China
Herkese merhaba, iyi sosyaller!

Nokia X30 5G kullanıyorum. Android 13 güncellemesini bekliyorum. Telefon Android One bu sebeple Android 13 güncellemesini hızlı alacağımı düşünüyordum ancak Şubat ayı bitmek üzere ve hala Android 13 ile ilgili bir güncelleme almadım. Öte yandan güvenlik yamalarını hızlıca alıyorum.

Aramızda Android One cihaz kullanan varsa Android 13 güncellemesini aldı mı acaba? Eğer kullanıyorsanız memnun musunuz?

Android One, Google'ın kendi tasarı mıdır, saf Android diye geçer. Android 13 tramisu kodludur. (yazasım geldi :D bilmeyenler için)

Bende Samsung S20FE var ve bende Android 13 var hatta daha yeni One UI 5.1 çıkardılar, bana 1 hafta sonra anında geldi.

Düzenleme: Bu Linkte Android 13 onaylandı, ancak hala yayınlanmadı diye yazılmış sanırım.

Android One, Google'ın kendi tasarı mıdır, saf Android diye geçer. Android 13 tramisu kodludur. (yazasım geldi :D bilmeyenler için)

Bende Samsung S20FE var ve bende Android 13 var hatta daha yeni One UI 5.1 çıkardılar, bana 1 hafta sonra anında geldi.

Düzenleme: Bu Linkte Android 13 onaylandı, ancak hala yayınlanmadı diye yazılmış sanırım.
Teşekkür ederim link için. 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı