Android 9.0 Orijinal ISO Nereden İndirilebilir?

Telefonun hangi model? Modelini internetten veya telefon üreticisinin resmi sitesinden indirebilirsin.
ISO diyor muhtemelen bilgisayar için istiyor. Kardeşim ISO dosyaları ile Android kurmayı denedim kesinlikle stabil değil ve zaman kaybı. Ayrıca bildiğim kadarıyla en son 8.0 var 9 yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
LineageOS var saf Android deneyimi sunuyor. Cygenomod'un yenisi. Yalnız Android işletim sistemleri ISO olarak değil ZIP şeklinde sunuluyor.

Siteden telefon modelinizi seçip indirebilirsiniz. Bu sitede bulamazsanız internette araştırın bulursunuz.

LineageOS var saf Android deneyimi sunuyor. Cygenomod'un yenisi. Yalnız Android işletim sistemleri ISO olarak değil ZIP şeklinde sunuluyor.

Siteden telefon modelinizi seçip indirebilirsiniz. Bu sitede bulamazsanız internette araştırın bulursunuz.
Arkadaşlar adam telefona değil bilgisayara kurmak istiyor muhtemelen Android ISO dosyaları mevcut. Ama stabil değiller. Tavsiye etmem o ayrı :)

Android x86 yazıp bulabilirsin. En son 8.1 RC2 sürümü vardı stabil sorunsuz.
Hocam ben kurdum. İçinde GAPPS yok. Sadece Dosya Yöneticisi ve Ayarlar var. Dosya yöneticisi açılmıyor :)

Hocam ben kurdum. İçinde GAPPS yok. Sadece Dosya Yöneticisi ve Ayarlar var. Dosya yöneticisi açılmıyor :)
Yanlış kurmuş olmayasın? 3 farklı cihaza kurdum Gapps var, çalışmayan sadece bluetooth.
Screenshot_20190804-033749_Photos.jpg

Ext4 olarak formatlayıp sistem okuma yazma izni verdin mi kurarken? Android x86 4.2'den beri kullanıyorum ezbere kurdum yani. Bu videoya bakabilirsin aynı adımlardan gidiyoruz sadece ben Unetbootin kullanıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı