Android cihaza Windows kurmak

ncl

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI H55M-E23 Mainboard
i3 550 3.20GHz
2x 2GB DDR3 RAM
AMD Radeon 5570 2GB
WD Green 240GB Sata SSD
Windows 10 21H2 Ognitorenks Edition
Meslek
Muzik Produktoru & Grafik Tasarim ve Video Editoru
Oncelikle herkese merhaba, eskiden kullandigim bilgisayarda gunluk islerimi kolayca halledebiliyordum ama şu an bozuk oldugu icin beni cok zorluyor. Samsung A8 2018, ARM islemcili ve 4 GB RAM'a sahip cihazım var. Buna Windows 7 yuklesem de olur. Virtual machine ile yapmak istemiyorum, telefona sadece Windows yuklemek istiyorum. Android'e ozel Windows Custom ROM var mi? Bunu yuklersem performans düşer mi?

Hocam zaten FL Studio Mobile ile bir proje yapmistim ama yarim kaldi, bu projenin dosyalarini ve ses dosyalarini arkadasima atacagim. Bunu yapmak cok uzun suruyor, tipki bunun gibi bircok isim oluyor. Ayni anda iki pencere acamiyorum yani. Masaustu dizayni ve dosya klasorleme dizaynina ihtiyacım var.

Hocam demek istedigimi anlamadiniz sanirim. Istedigim arayuzde dosya klasorlerini koyabilecegim, Windows gibi gorev cubugu ve sekmeler olacak. Ayni anda birden fazla pencereyi acik tutabilecegim bir şey ariyorum. Yoksa bu tur arayuzler cok var, bana lazim olan Desktop arayuzu. Hatta Windows XP bile olur, yeter ki Desktop olsun.

Elimdeki ilk 12.000TL parayi bilgisayar icin kullanacagim zaten.

Tamam hocam Linux distrolarına dilediğiniz arayüzü yükleyebilirsiniz. GNOME ve KDE istediğiniz şeyi fazlasıyla verir.

Oncelikle herkese merhaba, eskiden kullandigim bilgisayarda gunluk islerimi kolayca halledebiliyordum ama şu an bozuk oldugu icin beni cok zorluyor. Samsung A8 2018, ARM islemcili ve 4 GB RAM'a sahip cihazım var. Buna Windows 7 yuklesem de olur. Virtual machine ile yapmak istemiyorum, telefona sadece Windows yuklemek istiyorum. Android'e ozel Windows Custom ROM var mi? Bunu yuklersem performans düşer mi?
Bu cihaz, Exynos kullandığı için UEFI'ye sahip değil. Samsung S-Boot kullanıyor ve onun üzerinden de UEFI önyükleme yapmak mümkün değil. Zaten, BSP gibi portlamak için gereken bilgiler de yetersiz Exynos SoC'lerde.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı