Android ROOT Ne İşe Yarar?

Telefonda Knox sayacı varsa ve sayaç artarsa garantisi gider çünkü Knox sayacı sıfırlanmıyor. (Sadece Note 3'te sıfırlanıyor diye gördüm başka cihazlarda hiç görmedim.) Normal sayaçtan bahsetmiyorum Knox sayacından bahsediyorum.

Aslında root atmaya korkuyordum. İnternetten araştırdığımda brick olabilir diyorlardı. Attım rootu şimdi. Keyfime bakıyorum. Gereksiz her şeyi sildim. Telefon bomboş.

Bakın telefona root etmek zarar vermediği sürece sorun değil. Tabi sana olan yararını düşünüp eğer ihtiyacın varsa root edilebilir ama ihtiyacın yok ise yapmanın alemi yok. Garanti konusuna gelince orjinal batarya ve anakart ne kadar para tutuyor ise garantide o kadar değerli. Yani ben telefonu servise gönderdim yapıldı. Para isteselerdi yaptırmaz yenisini almak zorunda kalırdım. Bunun gibi yüksek meblağa tutan şeyleri beleşe yaptırmanı sağlıyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı