Android Studio yeni sürümde proje dosyaları nerede?

Aren3249

Decapat
Daha fazla  
Android Studio'da Flutter'la uygulma geliştiriyorum ancak güncellemeden sonra pubspec. Yaml veya projenin kodlarını yazdığım main. Dart dosyası gibi dosyalar project sekmesinde gözükmüyor. Projede herhangi bir sorun yok çalışıyor. Yardımcı olabilecek olan var mı?

Android Studio'da Flutter'la uygulma geliştiriyorum ancak güncellemeden sonra pubspec. Yaml veya projenin kodlarını yazdığım main. Dart dosyası gibi dosyalar project sekmesinde gözükmüyor. Projede herhangi bir sorun yok çalışıyor. Yardımcı olabilecek olan var mı?
Windowsun arama kısmına proje adını yazmayı deneyin. Veya nereye kaydettiğinizı hatırlamaya çalışın
Örnek yol:
C:\Users\ senin kullanıcı adın \Documents

Windows'un arama kısmına proje adını yazmayı deneyin. Veya nereye kaydettiğinizı hatırlamaya çalışın.
Örnek yol:
C:\users\ senin kullanıcı adın \documents

Projeleri kaydettiği yerde sorun yok, projeyi bulabiliyorum oradan. Android Studio IDE'sinde soldaki açılan 'Project' penceresinde main.dart' ı bulamıyorum veya yeni sayfa ekleyeceğim mesela lib klasörü(galiba ismi buydu) yok ya da eklenti ekleyeceğim pubspec. Yaml dosyası yok.

1711636835675.png

Project dosyası burası normalde burada çıkıyordu.

Son düzenleme:
Projeleri kaydettiği yerde sorun yok, projeyi bulabiliyorum oradan. Android Studio IDE'sinde soldaki açılan 'Project' penceresinde main.dart' ı bulamıyorum veya yeni sayfa ekleyeceğim mesela lib klasörü(galiba ismi buydu) yok ya da eklenti ekleyeceğim pubspec. Yaml dosyası yok.

Eki Görüntüle 2152794

Project dosyası burası normalde burada çıkıyordu.
C:\Users bölümünde arama kısmına main.dart veya *.Yaml diye aratma yapmayı dener misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı