Android tabanlı işletim sistemi önerisi

Bu sistemde androidx86 çalıştırmanı önermem. Androidx86 dağıtımları çok başarılı projeler değiller. Onun yerine hafif bir Linux dağıtımına yönelmeniz daha iyi olur. Hem bir ihtimal waydroid ile Android uygulamalarını da çalıştırabilirsiniz.

Waydroid'in Windows versiyonu yok mudur reisim 😂

Anlıyorum da bu kadar zorlamanın manası nedir fi tarihinden kalma bir Android XP'den bile kötüdür benim nazarımda.

Yanlış bilgi zorlarsa Phoenix OS'un en eski sürümlerini arşivden indirip kurabilir, bende de o sistem var hala içinde Phoenix OS kurulu 2.2.2 sürümü veya 1.0.1 sürümünü bulmalı internetten.

Lxle Linux veya Lubuntu kurmanız daha iyi olur.

Bu laptop Windows 10 desteklemiyor zaten. Büyük ihtimal Windows 7 kullanıyor.

Hocam çeşitli Linux dağıtımları denedim lakin bu sistemde performanslı çalışmadılar ve ayrıca resmi destek yok görünsede kurmayı destekliyor ve Windows 10 tüm sürücüleri ile kullanılıyor.

Bu sistemde androidx86 çalıştırmanı önermem. Androidx86 dağıtımları çok başarılı projeler değiller. Onun yerine hafif bir Linux dağıtımına yönelmeniz daha iyi olur. Hem bir ihtimal waydroid ile Android uygulamalarını da çalıştırabilirsiniz.

Rona hocamın da dediği gibi işlemci mimarisinden dolayı performanslı çalışmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı