Android Telefon İçin Oyun Önerileri

Malesef birliğimi bırakamam ama arkadaş ekleme ve klan arama oyunda yokmuş. Belki oyunda denk geliriz eklerim.

Clans of clans iyi ama stratejiyi bilmen lazım 87 leveli m hic sıkılmadım ıkı yıldır oynuyorum oyunda mesela bir seyr hedef koyuyordun mesela x-yayı 3.sev 7 mılyon altın ıstıyor onu kafaya yazıyorsun hep o altını bırıktırıyorsun ben oyleyım cok ıyı ve saglam koym var adam 147 lewel saldırdı koyumu %57 yaptı sonucda iyi bıde ılk yuz muhabbeti var kupalarla ona girmeye calısıyorsun inaşallah ılk yuze giricem tavsiye dderim

Zaman geçirmek için oyun tavsiyesi yazmış, oyunu sorumluluk haline getirip gelişmek istiyorum yazmamış. Mc5 gibi oyunları oynarsa ileride zevkliydi diyecek ama coc gibi oyunları oynarsa bir gün bırakıcak ve vakit kaybettim diyecek. Clashta sürekli birşey yapman lazım, saldırman lazım, online olman lazım ve inşaat sürelerinin bitişinde girip başka birşey basman lazım. Birşey basman için ganimet toplaman lazım vs. Senin canın sıkıldığinda oynanacak oyun değil, kendini ona göre ayarlayacağın bir oyun. 4 5 ayda 70 level olmuştum, duvarlar koyu mor, golem açık binici 2, ejder 3, herşey yüksekti.

Zaman geçirmek için oyun tavsiyesi yazmış, oyunu sorumluluk haline getirip gelişmek istiyorum yazmamış. Mc5 gibi oyunları oynarsa ileride zevkliydi diyecek ama coc gibi oyunları oynarsa bir gün bırakıcak ve vakit kaybettim diyecek. Clashta sürekli birşey yapman lazım, saldırman lazım, online olman lazım ve inşaat sürelerinin bitişinde girip başka birşey basman lazım. Birşey basman için ganimet toplaman lazım vs. Senin canın sıkıldığinda oynanacak oyun değil, kendini ona göre ayarlayacağın bir oyun. 4 5 ayda 70 level olmuştum, duvarlar koyu mor, golem açık binici 2, ejder 3, herşey yüksekti.
Clans of clans ' ı bir türlü sevemedim bir markette gece vardiyasında çalısıyorum 4-5 saat boş vaktim oluyor o süre icerisinde oynaya bileceğim oyun arıyorum.
Modern Combat 5 deneyeceğim.

@advısory Biraz mantığınızı kullansanız iyi olacak. Mesaj yazmak için yazıyormuşum gibi davranamazsınız. Biri benim oyundaki adımı önceden mi sordu? Birinin sormadığı bir şeyi ben neden önceden yazıyım? Üzgünüm, ben geleceği göremiyorum. Az ve öz konuşmayan ben miyim? Önce konudaki tüm mesajları okuyun, sonra bir şey yazın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı