Android telefona Windows nasıl kurulur?

ncl

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI H55M-E23 Mainboard
i3 550 3.20GHz
2x 2GB DDR3 RAM
AMD Radeon 5570 2GB
WD Green 240GB Sata SSD
Windows 10 21H2 Ognitorenks Edition
Meslek
Muzik Produktoru & Grafik Tasarim ve Video Editoru
Eskiden bir arkadaşımda tablet vardı ve icinde bildiginiz Windows 10 kuruluydu. Dokunmatik ekranla kullanabiliyordu. Ben de Redmi Note 8 telefonuma Custom ROM gibi Windows yuklemek istiyorum, en azindan 8.1 olsun. Telefonum sistemi kaldırır mı?

Evet kurulabilir hatta bunun le ilgili Technopat bir video yayınlamıştı ona bakmanı öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video mu?

Bu telefonun işlemcisi zaten masaüstü mimarisi ile aynı olduğundan direk Windows kullanılabiliyordu. Yanılmıyorsam işlemcisi Intel atom olmalı. Ama belli işlemciler hariç her telefona Windows kuramazsın. Belki emülatörle halledebilirsin.

Bu telefonun işlemcisi zaten masaüstü mimarisi ile aynı olduğundan direk Windows kullanılabiliyordu. Yanılmıyorsam işlemcisi Intel atom olmalı. Ama belli işlemciler hariç her telefona Windows kuramazsın. Belki emülatörle halledebilirsin.
Redmi'ye kurulum yapmak zor olabilir ama bilemiyorum. Emin değilim.

Konuyu inceleyebilirsin:

Birebir anlatılmış.

Geçen yine birileri kurulur kurulmaz diye tartışıyordu. Sonuç olarak eğer düzgün çalışıyor olsaydı zaten Android gibi bir çöple gelmezdi bu telefonlar. Piyasada bir tane bile Windows telefon yok, demek ki güzel olmuyor.

Geri
Yukarı