Android Telefonlara iPhone Arayüzü

FaNTaSTiCaS

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul, Türkiye
Daha fazla  
ROOT olmadan:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İnternette bu videoyu gördüm. Bir çok farklı uygulama yükletiyor. Hepsinin işini sağlayacak sadece tek 1 uygulama var mı bildiğiniz? Çünkü cihaz eski ve yavaşlamasını istemiyorum.

ROOT etmek daha sağlıklı ve performanslıysa ROOT önerilerinizi de bekliyorum.
Mevcut Android sürüm: 5.0.2 (daha fazla yükselmiyor)
Telefon: Samsung Galaxy Grand Prime DUOS

Son olarak da videodaki linklerden ilki dışarıdan apk olarak indiriliyor, Play Store üzerinde bu uygulama varsa paylaşırsanız sevinirim.

Bu videodakiler stabil çalışmıyor. Bana stabil çalışan lazım.

ROOT için bu videoyu buldum:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ve bunu ama IOS versiynu düşük:

Annem iOS'a alıştığı için o istedi yardım edebilirseniz sevinirim.

Bu da iOS 9: [Dev Needed] IOS 9 Aspiration >>FINAL<<

Fakat nasıl bootlayacağımı bilmiyorum. Hayatımda hiç Android kullanmadım.

Root ROM gibi işlerden anlamıyorsan uğraşma derim. Çünkü telefonun elinde kalabilir. Zaten yüklemeye çalıştığın ROM telefonunla uyumlu değil.

Zaten bunları yüklesen bile annenin alıştığı arayüz olmayacaktır. Sadece saf android üzerine tema yapılır. Telefon yeniyse garantisi devam ediyorsa uğraşma. Sanırım annen IOS'dan Android'e geçiş yapmış. En iyisi androidde alıştrman.

Root ROM gibi işlerden anlamıyorsan uğraşma derim. Çünkü telefonun elinde kalabilir. Zaten yüklemeye çalıştığın ROM telefonunla uyumlu değil.

Zaten bunları yüklesen bile annenin alıştığı arayüz olmayacaktır. Sadece saf android üzerine tema yapılır. Telefon yeniyse garantisi devam ediyorsa uğraşma. Sanırım annen IOS'dan Android'e geçiş yapmış. En iyisi androidde alıştrman.
Telefonun garantisi yok, birsürü şey denedim en son "E: signature verification failed" hatasını aldım ve bir türlü CWM'yi aktif edemiyorum. Odin ile bir şeyler yaptım yine olmadı. Çok da uzak değilim bu tarz şeylere. Windows bilgisayara iATKOS yani Mac yüklemişliğim var ya da Jailbreak'li iPhone.

Super SU falan açıktı hep ama yine çıkıyor hata, ROOT var yani.

Ve dosyanın yanlış olduğunu nereden anladınız?

Son düzenleme:
CWM aktif olmuyorsa TWRP kurabilirsin, mesajında yazım hatası var düzeltirsen uyarı almazsın ayrıca :)
TWRP ile açtım ama zip dosyalarını görmedi, CWM yüklemeyi deneyeceğim açılsın bir telefon hala geri yüklemeye çalışıyor işletim sitemini "wipe" yaptığım için.

20 dakidadır bekliyorum ve telefon Samsung Galaxy Prime açılış ekranında kaldı napmamı önerirsiniz? TWRP ile wipe yapmıştım.

Yükleyeceğiniz ROM'stabil değil. Bunu göz önünde bulundurun. Sonra "Bu ne biçim telefon.. Androidmiş. Kamera bile açılmıyor, sinyal gelmiyor, durduk yere ısınıyor. Şarjı hemen bitiyor. Iphone gibisi yok." gibi saçma sapan yorumlar duymayın. :LOL:

Androide alıştırmak daha mantıklı bir çözüm.

Pardon Teamwin diye bir şey yüklemişim nasıl boot edeceğim iphone dosyasını hala bulamadım :/

[ROM] STABLE LineageOS 13 Builds [G530H, G530FZ, G530M] Bu linktekini yükleyebildim ama iOS olmadı nedenini anlayamadım :/

Eğer 6 sürümü olursa 7.1.2 yapacağım [ROM][STABLE][7.1.2] LineageOS 14.1 for Galaxy Grand Prime [G530H, M, FZ]

En azından ileri sürüm bir Android'e alışsın ki ileride sıkıntı çekmesin telefonu yenilediğimizde.

20 dkdır Lineage simgesi var sürekli çeyrek daire çiziyor bu normal mi? Hala bitmedi yüklenmesi :/

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı