Android'ten iOS'a geçince yaşadıklarınız nedir?

justblack

Decapat
Yer
Bakü
Daha fazla  
Herkese merhaba.
Bu geçişin hangi avantaj ve dezavantajlarını gördünüz?
Kağıt üzerindeki verilerle değil, bizzat deneyimlerinizle kıyaslarsanız sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.

iPhone 7 Plus'a geçmiştim 1 yıl önce. Sevmediğim yanı APK indirememekti ve ana ekran düğmesine alışamamamdı. Ama onun dışında akıcı ve güzel bir telefonum olmuştu eski telefondan sonra. Hala kullanıyorum.

Android'den daha akıcı daha güzel bir işletim sistemi. Kesinlikle daha kişiselleştirilebilir. Ayarlar menüsü daha detaylı Store kısmı çok daha akıcı çok daha iyi. Uygulamalar çok daha hızlı. Kısacası daha iyi. Benim tek sinirimi bozan şey geri tuşu bulunmaması bazen klavye kendi kendine açılıyor ve kapatamıyorum.

Telefonu istediğim gibi kullanamayacağım, kullanmak içinse yeni yollar bulacağım gerçeğiyle karşılaştım, yeterli tecrübeye ulaşınca çok fark etmedi. Tabi son 10 yıldır Android sürümlerini çok deneyimlemedim, gayet iyiler gibi geliyor arkadaşların telefonlarını kurcaladığım kadarıyla.

Aile büyükleri için iOS daha iyi oluyor, dolandırıcılık v.b açıdan biraz daha güvenlimsi.

Herkese merhaba.
Bu geçişin hangi avantaj ve dezavantajlarını gördünüz?
Kağıt üzerindeki verilerle değil, bizzat deneyimlerinizle kıyaslarsanız sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.

Bir ara iPhone 6S kullanıyordum ben bayağı zorlandım açıkçası Android'den sonra tam açıklayamıyorum işte yepyeni arayüz zor geliyor başta mesela babamda Android'den başka tel kullanamadı 1 sene iPhone kullandı hala çözemedi telefonu başkasına verip Samsung alınca öğrendi hemen. Kişiden kişiye değişir. Androide göre akıcı baya doğrudur.

Yeni konular

Geri
Yukarı