Anime önerisi

Jujutsu kaisen de bitti. Death Note öneriyorsunuz ama bu anime nedense beni kendine çekmiyor. Daha anime hakkında hiçbir şey bilmiyorum. Sizce bu ön yargımı yıkmalı mıyım? İzlenmeye değer mi? Başka bir şey önerir misiniz?

Bleach de izleyebilirim.

İlk sezonu ve özel olarak ilk 15 bölümü çok sevilen ama ondan sonraki sezonlardan nefret edilen bir anime önereyim Sword Srt Online. Çoğu kişi animedeki baş karakter Kirito'nun aşırı op olması ve neredeyse harem kuracak kadar kızın kendisinden hoşlanmasından rahatsız olabilir. Karakter gelişimi de çok iyi değil ama ilk izlediğim animelerden birisi olduğu için bende yeri ayrı olan bir animedir. Çok öneren göremezsiniz ama en azından ilk 15 bölümüne şans verilebilir. Diğer sezonlardan 3. sezon benim çok hoşuma gitmişti. Ben tema ve hikayesinden hoşlanmıştım ama çok göreceli bir anime.

İlk sezonu ve özel olarak ilk 15 bölümü çok sevilen ama ondan sonraki sezonlardan nefret edilen bir anime önereyim Sword Srt Online. Çoğu kişi animedeki baş karakter Kirito'nun aşırı op olması ve neredeyse harem kuracak kadar kızın kendisinden hoşlanmasından rahatsız olabilir. Karakter gelişimi de çok iyi değil ama ilk izlediğim animelerden birisi olduğu için bende yeri ayrı olan bir animedir. Çok öneren göremezsiniz ama en azından ilk 15 bölümüne şans verilebilir. Diğer sezonlardan 3. sezon benim çok hoşuma gitmişti. Ben tema ve hikayesinden hoşlanmıştım ama çok göreceli bir anime.
Benim için her zaman 1 numara olmuştur kendisi. Kirito Asuna ...
Bu arada daha yeni bitirdiğim " DARLING in the FRANXX " ı da önerebilirim. Bu sabah başlayıp daha yeni bitirdim. Şu anda açıklama yapamayacak kadar etkisindeyim. Zero Two - Hiro ...

Benim için her zaman 1 numara olmuştur kendisi. Kirito asuna...
Bu arada daha yeni bitirdiğim " darlıng in the franxx " ı da önerebilirim. Bu sabah başlayıp daha yeni bitirdim. Şu anda açıklama yapamayacak kadar etkisindeyim. Zero two - hiro...

Ah ah o sezonun ilk 15 bölümünü uzatıp hiç o gereksiz sezonlara girilmeyecekti kirito reisin her bölüm ayrı kızı düşürmesi çok sarıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı