Anime önerisi

Son düzenleme:
Sevdiğin türleri söylersen daha iyi öneriler yapabiliriz. Örnek: Dram, Romantik dram, Gizem, İsekai, Yaşamdan kesitler, Aksiyon tarzında kriterlerini belirtmen daha iyi olur.

Sevdiğin türleri söylersen daha iyi öneriler yapabiliriz. Örnek: DRAM, romantik DRAM, gizem, isekai, yaşamdan kesitler, aksiyon tarzında kriterlerini belirtmen daha iyi olur.

Hocam bu aralar romantik izliyorum fakat normal türde seviyorum yani başka dünyalarda geçmesin büyücülük falan olmasın zaten ilk başta yazdığım animelerin hepsi romantik ve lise animeleri.

Hocam bu aralar romantik izliyorum fakat normal türde seviyorum yani başka dünyalarda geçmesin büyücülük falan olmasın zaten ilk başta yazdığım animelerin hepsi romantik ve lise animeleri.
Kendi beğendiklerimi söyleyecek olursam: I Want To Eat Your Pancreas, Insomniacs After School, Josee the Tiger and the Fish, Kamisama Kiss, Maquia: When the Promised Flower Blooms, The Ancient Magus' Bride, Violet Evergarden, Your Lie in April.
Kendim izleyerek beğendiğim ve genelde Romantizm ve Romantik dram türünde bunları öneririm.

Ben izlemeye yeni başladım sırasıyla izlediklerim: Overlord, no Game no Life, tensei shitara slime dattaken bunları baz alarak bana da öneri yapar mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı