Anime önerisi

ekmekkafa

Picopat
Daha fazla  
Bayağıdır One piece izliyorum ve nihayetinde güncele geldim ama şimdi ne izleyeceğimi bilmiyorum sıkkınlıktan dxdyi 4 defa bitirdim :D eğlenceli, aksiyonlu, çok kısa değil çok da uzun değil kısacası One piece gibi ama kısa, böyle bir anime lazım harem olursa çok sevinirim çaktırma.

Harem değil ama hunter X hunter izleyebilirsin, kesinlikle en iyi shounenlerden, bu arada ilk 2 bölüm belki sıkabilir ancak gerçekten güzel, sabredemem dersen 3. bölümden başlayabilirsin. Harem istersen Fire Force, Trinity seven, the eminence in Shadow veya tensura izleyebilirsin ama karakterler ilişki yürütme kafasında değiller söyleyeyim. Onun dışında kaliteli bir liste bırakayım, bence harem serileri pek kaliteli olmuyor zira Dxd de popüler kültür serisi ve çöp bence.

Mob psycho 100
Fate serisi
Danmachi (mangası güzel olan, animesi güzel başlayıp sonra bozan bir seri)
Danganronpa (animenin bir kısmı oyun o yüzden izlemesi zor ve ben izlerken türkçesi yoktu ama güzel seriydi)
Dr. Stone
Tate no yuusha no nariagari

Eğer farklı türlere de açığım derseniz daha uzun ve güzel bir liste yazarım hocam, iyi Sosyaller.

Mushoki tensei var istediğin türde.
Dororo çok güzel animedir öneririm ama senin türünde değil.
Isekai meikyuu de harem WO biraz gariptir.
Tate no yuusha no nariagari 1. sezon izleyebilirsin 2. sezon berbat.

Harem değil ama hunter X hunter izleyebilirsin, kesinlikle en iyi shounenlerden, bu arada ilk 2 bölüm belki sıkabilir ancak gerçekten güzel, sabredemem dersen 3. bölümden başlayabilirsin. Harem istersen fire Force, Trinity seven, the eminence in Shadow veya tensura izleyebilirsin ama karakterler ilişki yürütme kafasında değiller söyleyeyim. Onun dışında kaliteli bir liste bırakayım, bence harem serileri pek kaliteli olmuyor zira Dxd de popüler kültür serisi ve çöp bence.

Mob psycho 100.
Fate serisi.
Danmachi (mangası güzel olan, animesi güzel başlayıp sonra bozan bir seri)
Danganronpa (animenin bir kısmı oyun o yüzden izlemesi zor ve ben izlerken türkçesi yoktu ama güzel seriydi)
Dr. Stone.
Tate no yuusha no nariagari.

Eğer farklı türlere de açığım derseniz daha uzun ve güzel bir liste yazarım hocam, iyi sosyaller.

Eyvallah kral adamsın ama bir eleştirim olacak Dxd gram çöp olmaz sırf harem diye başladım ama konusuda çok iyiydi çok sarıyordu ondan bitirdim başka türlere açığım vaktini almazsa veya sıkılmazsan önerebilirsin. İyi geceler.

Mushoki tensei var istediğin türde.
Dororo çok güzel animedir öneririm ama senin türünde değil.
Isekai meikyuu de harem WO biraz gariptir.
Tate no yuusha no nariagari 1. sezon izleyebilirsin 2. sezon berbat.

Eyvallah kral adamsın başka bildin varsa önereriye açığım zamanın varsa veya sıkılmazsan, konusuna ben bakarım zaten.

Eyvallah kral adamsın ama bir eleştirim olacak Dxd gram çöp olmaz sırf harem diye başladım ama konusuda çok iyiydi çok sarıyordu ondan bitirdim başka türlere açığım vaktini almazsa veya sıkılmazsan önerebilirsin. İyi geceler.

Eyvallah kral adamsın başka bildin varsa önereriye açığım zamanın varsa veya sıkılmazsan, konusuna ben bakarım zaten.

Nisekoi
5-toubun no hanayome
Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu
Saenai Heroine no Sodatekata Fine

buyrunuz.

(Bir aksaklıktan ötürü 3. kez yazıyorum kafayı yiyeceğim ama olsun) biraz zevk meselesi sanırım o yüzden bence yazdım zaten. Sıkıntı değil listemden yazayım ama genel olarak uzun değiller, genelde shounenler uzun olur.

Aklıma gelen istediklerine benzerler:

Black Clover.
Konosuba.
Kakegurui.
Date a live.
Gate jietai.
Soul eater.
Overlord.
Sword art Online.
Seven deadly sins.
Goblin slayer.
Worlds end harem (adında bile harem var:D)

Farklı türler:

Attack on Titan.
Noragami.
Tpn.
Haikyuu.
Another.
Fmab.
Rezero.
Death parade.
Plastic memories.
Angels of death.
Hoshinai no sora.
Dungeon Black Company.
Love is war.
Toilet bound hanako kun.
Code geass.
Kiznaiver.
Vanitas no carte.
Tower of god.
Darwin Game.
Charlotte.
Vinland saga.
Saihate no paladin.
Engage kiss.
No Game no Life.
Hai to gensou no grimgar.
High school of the Dead.
Jigokuraku.
Eighty six.
Erased.
Youjo senki.
Angel Beats.
Summertime render.
Dororo.
Bence şimdilik bunlar seni bir süre götürür :D yetmezse daha yazarım.

Ek olarak bilmem kaç yıl sonra sonunda Dxd'nin yeni sezonunu duyurdular ancak tarih belli değil.

Geri
Yukarı