Elektronik ANKER PowerPort III 20W Cube Şarj Cihazı 297 TL

Süper fiyat. 3 tane var bende. Apple şarj aletine en yakın ve neredeyse birebir değerleri veren şarj aletidir kendisi. Alın aldırın.

Apple orijinal şarj aletim de var ama bunu ofiste ve arabada dursun, evde de 1 tane yedek olsun diye aldım ve kullanıyorum.

Karşılaştırmalı incelemesi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Süper fiyat. 3 tane var bende. Apple şarj aletine en yakın ve neredeyse birebir değerleri veren şarj aletidir kendisi. Alın aldırın.

Apple orijinal şarj aletim de var ama bunu ofiste ve arabada dursun, evde de 1 tane yedek olsun diye aldım ve kullanıyorum.

Karşılaştırmalı incelemesi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kablo ne kullanıyorsunuz

15 Pro'mu Anker'in 323 33W modeli ile şarj ediyorum orijinal kabloyla gayet hızlı ve güzel Anker hem satış sonrası hem de fiyatlarıyla fark yaratan bir firma tercih edilmeli Ugreen ile birlikte bence.

Arkadaşlar 300 TL bandında satılan Samsung Marka typye-c adaptörler orijinal mi ?
Onlar mı yoksa bu Anker mi ?

Arkadaşlar 300 TL bandında satılan Samsung Marka typye-c adaptörler orijinal mi ?
Onlar mı yoksa bu Anker mi ?
Satıcı Amazon gibi Mediamarkt gibi sağlam bir satıcı veya Nethouse gibi sorunsuz bir satıcı olmadığı sürece orijinal olmasının garantisi yok. Halihazırda 300 civarına Apple şarj aletleri de dolaşıyor. Tabii ki birçoğu sahte.

Ben Anker tercih ederdim. Fakat samsungda şarj 25w iken anker 20w. Çok bir fark olacağını düşünmüyorum fakat aklınızda olsun.

Satıcı Amazon gibi Mediamarkt gibi sağlam bir satıcı veya Nethouse gibi sorunsuz bir satıcı olmadığı sürece orijinal olmasının garantisi yok. Halihazırda 300 civarına Apple şarj aletleri de dolaşıyor. Tabii ki birçoğu sahte.

Ben Anker tercih ederdim. Fakat samsungda şarj 25w iken anker 20w. Çok bir fark olacağını düşünmüyorum fakat aklınızda olsun.
Teşekkürler.

Şunu aldım. Telefon Samsung Galaxy M14 5G. 15W hızlı şarj destekliyor. Kutusundan çıkan 2 ucu type-c olan kablo ile şarj edilecek.
Carrefoursa sahte ürün satmaz herhalde.
WhatsApp hatlarında da konuştum orijinal kapalı kutu diyorlar bakacaz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı