Anker Q30 kulaklığın pedi ayrıldı

427036

Hectopat
Anker Q30 kulaklığımın sağ pedi yarım daire şeklinde ayrıldı. Pedleri 400-500 civarında ve kulaklığın şu anki fiyatı benim iki ay önce aldığım fiyatla aynı. Kulaklığın ped kısmını çıkarıp düzeltmeyi denedim ama yapamadım, ayrılan kısım yine dışarıda kalıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim veya düzelttirebilirim? Yeni ped alsam yine aynı sorun oluşabilir mi? Kulaklığı Amazon üzerinden satın almıştım, müşteri hizmetleri bu konuda bana yardımcı olabilir mi?

20231012_122817.jpg

20231012_122805.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Anker Q30 kulaklığımın sağ pedi yarım daire şeklinde ayrıldı. Pedleri 400-500 civarında ve kulaklığın şu anki fiyatı benim iki ay önce aldığım fiyatla aynı. Kulaklığın ped kısmını çıkarıp düzeltmeyi denedim ama yapamadım, ayrılan kısım yine dışarıda kalıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim veya düzelttirebilirim? Yeni ped alsam yine aynı sorun oluşabilir mi? Kulaklığı Amazon üzerinden satın almıştım, müşteri hizmetleri bu konuda bana yardımcı olabilir mi?

Aynı sorunu farklı bir kulaklıkta ben de yaşamıştım ama biraz uğraşınca düzelir o kısmı yırtmadan içeriye sokmaya çalışacaksınız başka çaresi yok.

Tırnakları kırmadan plastiği ile birlikte söküp düzeltip tekrar takabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı