Anker Q45 vs Q35 vs Q30

Zehn

Picopat
Daha fazla  
3-4 bin TL bandında kablosuz kulak üstü kulaklık arıyorum. Anker Q45, Q35 ve Q30 modelleri arasında kaldım. Sizce hangisi daha mantıklı? Bir de bana sanki görsellerden biraz kaba duruyor gibi geldi. Anker'in kulaklıkları ben mi yanlış düşünüyorum acaba? Özellikle Q45.

(Direkt üst modeli almak yerine aralarında kalma sebebim sanırım farklı modellerde farklı sorunlar olabiliyormuş ve fiyat farkına değer mi? Anlamında.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Q30 kullanıyorum iki kötü yanı var ilki pedler kulağın etrafını kapladığı için biraz fazla terleme oluyor ikincisi jakta iken mikrofon çalışmıyor onun dışında mükemmel.

Son düzenleme:
Ben Q30 kullanıyorum iki kötü yanı var ilki peder kulağın etrafını kapladığı için biraz fazla terleme oluyor ikincisi jakta iken mikrofon çalışmıyor onun dışında mükemmel.

Q30 ile diğer iki model arasında öyle aman aman fark yoksa Q30 daha mantıklı gibi ama işte aralarında ne kadar fark var onu bilemediğim için karar veremiyorum bir türlü.

Q30 ile diğer iki model arasında öyle aman aman fark yoksa Q30 daha mantıklı gibi ama işte aralarında ne kadar fark var onu bilemediğim için karar veremiyorum bir türlü.
Şahsen pek bir fark olacağını sanmam belki diğer modellerin ANCA si daha iyidir başları tizleri daha iyi veriyordur ancak gündelik kullanımda anca ANC belli olur.

Q30 ve 35 arasında iyileştirilmiş bluetooth özellikleri dışında fark yok. LDAC.
30,35,45 ses stock ses karakterleri birbirine çok yakın sadece biraz daha iyileştirilmiş halleri. Aralarında en düzgünü 45. ANC'de de öyle, gelişme var. 45'in pedlerinin içi kısmı daha çok daha geniş konfor açısından biraz daha "ferah" hissettirmesi olası. Alabiliyorsanız 3 - 4 bin arasına q45 bence en iyisi olur yakın vadede bu fiyatlara bulunabileceğinden şüpheliyim.

Geri
Yukarı