Anker R50i alınır mı?

Hocam ben aslında aldım ama iade etmeli miyim değil miyim diye merak ettim iyi midir bende bir arkadaşın tavsiyesi üzerine aldım.

Standart aslında bir tık bas karakteri öne çıkabilen kulaklık.
Xiaomi cihaz kullanıyorsan Xiaomi Buds 3 öneririm fiyat bandında mükemmel bir kulaklık ama ses şiddeti biraz az gelebilir gümbür gümbür müzik dinleyen biriysen.
Çift Neodyum sürücüye sahip başlar çok iyiyken mid ve tizlerde bozulma olmadan iletiyor fiyat bandında sahne genişliği tatminkar.
Ses şiddeti az gelebilir ama ses izalosyonu iyi önerebilirim.
Ses dışında çağrı gürültü engelleyici de baya iyi mesela evi süpürürken birisiyle sohbet ettiğinde süpürgenin sesi gitmiyor karşıya ben karşıdakine bu konuda baya iyi.

Standart aslında bir tık bas karakteri öne çıkabilen kulaklık.
Xiaomi cihaz kullanıyorsan Xiaomi Buds 3 öneririm fiyat bandında mükemmel bir kulaklık ama ses şiddeti biraz az gelebilir gümbür gümbür müzik dinleyen biriysen.
Çift Neodyum sürücüye sahip başlar çok iyiyken mid ve tizlerde bozulma olmadan iletiyor fiyat bandında sahne genişliği tatminkar.
Ses şiddeti az gelebilir ama ses izalosyonu iyi önerebilirim.
Hocam evet telefonum redmi note 12 pro 5g ama onun sesi çok azmış baya araştırdım birde pek memnun değiller diye almadım oni

Hocam evet telefonum redmi note 12 pro 5g ama onun sesi çok azmış baya araştırdım birde pek memnun değiller diye almadım oni

Ses kalitesine yönelik bir kulaklık aslında efektif anlamda bir şeyi yok daha flat bir kulaklık bu herkese iyi gelmeyebilir.
Tarzını söylersen yardımcı olabilirim.

Cihazın Rootluysa Dolby modül ünü yükleyebilirsin bununla iyi bir seviyeye taşıyor kulaklığı mesela volume leveler' ı aktif edersen ses şiddetini artırır falan baya iyi bir hale geliyor birde canlı eko ayarı yapan modu var ses şiddetini de dengeliyor sayesinde baya bir arşa çıkıyor kulaklık.

Screenshot_2024-01-29-23-54-44-041_com.atmos.jpg

Ses kalitesine yönelik bir kulaklık aslında efektif anlamda bir şeyi yok daha flat bir kulaklık bu herkese iyi gelmeyebilir.

Cihazın Rootluysa Dolby modül ünü yükleyebilirsin bununla iyi bir seviyeye taşıyor kulaklığı

Eki Görüntüle 2101152
Dolby altmos var benimkinde ama

Cihazın rootluysa Dolby modül ünü yükleyebilirsin bununla iyi bir seviyeye taşıyor kulaklığı.

Eki Görüntüle 2101152

Bir de bütçem 700 TL idi çöp etmemişim değil mi :D

Dolby altmos var benimkinde ama

Bir de bütçem 700 TL idi çöp etmemişim değil mi :D

Yok Ankerde ses karakteri bakımından güzel mesela JBL' e en çok benzettiğim kulaklıkları üretiyor adamlar şahsen JBL karakteri seven birisi olsam muadil olduğu anker' ı alırım niye ismi var diye 2-3 katı para vereyim JBL ürünlerine.

R50i genel anlamda iyi bir kulaklık ama ben yine Xiaomi Buds 3 tercih ederdim hem Xiaomi cihazda ses' i iyileştiriyor hemde rootlu cihaz kullanıyorum ve Dolby modeli ile tatmin edici bir seviyede kulaklık şuanda.
Xiaomi harici yada rootsuz cihaz kullanıyor olsam gündüz şartlarında pek çekilmezdi şahsen.

Geri
Yukarı