Anker Soundcore liberty 4 nc TWS kulak içi Bluetooth kulaklık alınır mı?

Dark FEAR

Decapat
Daha fazla  
Bu fiyata alabileceğim daha iyi bir kablosuz kulak içi kulaklık var mı?

Bu kulaklığı kullanan varsa memnun kaldınız mı?

Son düzenleme:
Düz 4 modeliyle arasında yaklaşık 700 TL fark var. Sizce değer mi ? Ses kalitesi ne kadar farklılık gösterir ? NC modeli beni memnun eder mi ?

Bir yerde NC modelinin ses kalitesi bir tık daha iyi diye gördüm. Bir de nabız takibi gibi özellikleri için ANC'nin kalitesinden kısmışlar. Bunlar doğru mu?

Son düzenleme:
Alakası yok biri orta biri üst segment model. Ancak şöyle bir sorun var cihaz kutudan berbat bir EQ profili ile geliyor bunu uygulama ile düzeltmek kolay. Düzelttikten sonra dediğim gibi muadilleri 10000TL. Kimse bu EQ sorunundan bahsetmediği için kulaklığı 1000TL'lik kulaklıklardaki ses performansıyla kullanıyorlar ve o dediğin yorumları yapıyorlar.

Alakası yok biri orta biri üst segment model. Ancak şöyle bir sorun var cihaz kutudan berbat bir EQ profili ile geliyor bunu uygulama ile düzeltmek kolay. Düzelttikten sonra dediğim gibi muadilleri 10000TL. Kimse bu EQ sorunundan bahsetmediği için kulaklığı 1000TL'lik kulaklıklardaki ses performansıyla kullanıyorlar ve o dediğin yorumları yapıyorlar.

Anladım, teşekkürler. Ben liberty 4 modelini alamayabilirim. Yine de beni NC modeli memnun eder değil mi? Daha hiç orta segment kulaklık kullanmadım bu zamana kadar.

Anladım, teşekkürler. Ben liberty 4 modelini alamayabilirim. Yine de beni nc modeli memnun eder değil mi? Daha hiç orta segment kulaklık kullanmadım bu zamana kadar.

Tabii ki eder o fiyat bandında bana kalırsa daha iyi model yok. Ama dediğim EQ olayını onun için de yapmanız gerekecek.

Geri
Yukarı