Elektronik Anker Soundcore Motion+ 3059 TL

claswan

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
13700KF - Z690-A Rog Strix - TuF RTX 3080 Ti - 32 GB Ram - Kingston KC3000 2TB SSD - NZXT X73 - Phanteks P600S Matte White - EVGA GQ 750W -
Meslek
Aircraft Maintenance Technician
Satıcı Hepsiburada.
Yaklaşık 3 aydır takip ediyorum daha altına hiç denk gelmedi. Satın aldım ben.
2 tane ile Surround oluyor ancak bunun için anakart sürümü aynı olmalı. Elinizde 1 tane var ama 2. yi alayım diyorsanız üzülebilirsiniz. Bilginiz olsun.

Screenshot_20240430_141303_Hepsiburada.png

Bu fiyata en iyisi bu. Rakibi JBL charge 5.

Bass konusunda nasıl. Şöyle bir video gördüm ama EQ ayarları paylaşılmamış güzel gözüküyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bass konusunda nasıl. Şöyle bir video gördüm ama EQ ayarları paylaşılmamış güzel gözüküyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biz iş yerinde JBL flip 6, JBL charge 5 ve Anker Motion+ kullanıyoruz. Bass olarak sıralama flip 6 < Motion+ < charge 5 ancak ses netliği konusunda bariz en iyisi Motion+
O yüzden bunu tercih ettim tekrardan. Ayrıca fiyatı da rakiplerine göre çok çok ucuz.

Satıcı Hepsiburada.
Yaklaşık 3 aydır takip ediyorum daha altına hiç denk gelmedi. Satın aldım ben.
2 tane ile Surround oluyor ancak bunun için anakart sürümü aynı olmalı. Elinizde 1 tane var ama 2. yi alayım diyorsanız üzülebilirsiniz. Bilginiz olsun.

Eki Görüntüle 2182513

Bu fiyata en iyisi bu. Rakibi JBL charge 5.

Çok güzel hoparlör ama ikili kullanmak için bağlantısı problemli diyorlar.

Ek olarak, iki hoparlör stereo oluyor, surround için 5 hoparlör lazım.

Son düzenleme:
Surround farklı bir şey, bunların ikisi stereo olur. Güzel oluyo bu arada, birbirlerine bağladıktan sonra tek bir unsur gibi davranıyorlar. Bağlantıyı veren hoparlörü neyle eleştirirseniz stereo olarak her ikisi de o cihaza bağlanıyor.

Bass konusu konumuna göre değişiyor. Kendi başına 100 Hz'lere kadar güzel iniyor ama daha düşük frekanslar için dik bir şeyin önüne, tercihen duvarın önüne koymak gerekiyor. O zaman pasif radyatörden çıkan havanın bir kısmı arkada duvarla arada kalan alanda titreşerek daha kuvvetli bass yaratıyor.

Surround farklı bir şey, bunların ikisi stereo olur. Güzel oluyor bu arada, birbirlerine bağladıktan sonra tek bir unsur gibi davranıyorlar. Bağlantıyı veren hoparlörü neyle eleştirirseniz stereo olarak her ikisi de o cihaza bağlanıyor.

Bass konusu konumuna göre değişiyor. Kendi başına 100 Hz'lere kadar güzel iniyor ama daha düşük frekanslar için dik bir şeyin önüne, tercihen duvarın önüne koymak gerekiyor. O zaman pasif radyatörden çıkan havanın bir kısmı arkada duvarla arada kalan alanda titreşerek daha kuvvetli bass yaratıyor.

Stereo demek istemişim aklıma o an o gelmiş. İkili güzel. Oluyor gerçekten. Anker'in select Pro olanından çok daha iyi bir ürün. Fark aran kısmı tweeterları olması. Mid sesleri daha iyi veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı