Anker Soundcore R50i TWS nasıldır?

umutt0606

Femtopat
Daha fazla  
Anker Soundcore R50i TWS Bluetooth Kablosuz Kulaklık Siyah - IOS ve Android Uyumlu - A3949 499 TL'ye nasıl ve yerine önerebileceğiniz çok pahalı olmayan kaliteli bir bluetooth kulaklık var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bahsettiğiniz kulaklık şuan Hepsiburada üzerinde ön satışta. Az önce sipariş verdim sanırım bu ay sonu teslimatlar başlayacakmış. Bana ulaştığı zaman size kulaklık hakkında bilgi verebilirim.

R100 kadar başarılı olur mu reis?
R100 kullanmadığım için bişey diyemem. Ben yaklaşık 2 yıldan uzun süredir Q10 kullanıyorum. Q10 kadar iyi olacağını düşünmüyorum ama Q10 çok terletiyor beni o yüzden değiştirmeyi planlıyorum.

Anker Soundcore R50i TWS Bluetooth Kablosuz Kulaklık Siyah - IOS ve Android Uyumlu - A3949 499 TL'ye nasıl ve yerine önerebileceğiniz çok pahalı olmayan kaliteli bir bluetooth kulaklık var mı?
Bugün elime ulaştı. Beklentimin üzerinde bir performansı var. Bugün kontrol ettiğimde fiyatı 600 liraya çıkmış. Uygulaması üzerinde dokunmatik kontrolleri özelleştirebileceğiniz, ekolayzır ayarı yapabileceğiniz ve oyun modu gibi ayarlarda var. Ses ve bass performansı olarak çok beğendim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı