[Anket] En iyi FPS oyunu sizce hangisi ?

En iyi FPS oyunu hangisi ?

• Oy verenlerin toplamı
    108

Kosinüs

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Hangi FPS oyununu daha çok beğeniyorsunuz ?

F
irst Person Shooter; Birinci kişi kamerasından oynanan oyunların genel adı, Birinci Şahıs Nişancı.

Ankete cevap seçenekleri az olduğundan diğer oyunları yazamadım. Eğer farklı bir oyun varsa aklınızda, yorum atın. Eğer cevabınız ankette bulunuyorsa yorum yapmadan ankete katılın.

Ben Humble Bundle dan Battlefield 3 almıştım. 1 yıl oldu. Şu ana kadar oynadığım en güzel FPS oyunlar arasında. Battlefield 4 e 85 TL verip aldım. Daha 1 saat oynamışlığım yok. Alalı 2 ay oldu. Battlefield 3 daha ferah bir oyun. Grafik olarak benim gözümde BF3 iyi. Battlefield 4 de oyun çok kasıntı olmuş. Anlatamıyorum şuan demek istediklerimi. :D

Ben Humble Bundle dan Battlefield 3 almıştım. 1 yıl oldu. Şu ana kadar oynadığım en güzel FPS oyunlar arasında. Battlefield 4 e 85 TL verip aldım. Daha 1 saat oynamışlığım yok. Alalı 2 ay oldu. Battlefield 3 daha ferah bir oyun. Grafik olarak benim gözümde BF3 iyi. Battlefield 4 de oyun çok kasıntı olmuş. Anlatamıyorum şuan demek istediklerimi. :D
Ben anladım. :D

Battlefield 3 oynadığım için Battlefield 3. Ama Battlefield 4 oyunu kullandım. Yine de destekleyeyim :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Askeri fpslerden sıkılmış biri olarak BioShock Infinite diyorum. Single playerda üstüne tanımam hikayesi olsun sürükleyiciliği olsun diyecek bir şey yok.
Multiplayerda işler değişiyor haliyle ordada Battlefield 4 diyorum. COD Ghost ile umduğumuzu bulamadık.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı