Anthrax - Madhouse

Metin Eren Türkmen

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
6
Yer
İstanbul
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Harika bir şarkı. Genel olarak albüm komple iyi ama bu şarkı aşırı iyi🤘

Biraz overrated şarkı ama albüm mükemmel
Bu overrated kelimesi neyi ifade ediyor? Ne amaçla kullanıyorsunuz?

Ben genel olarak grubun Big Four içerisinde hak ettiği değeri görmediğini düşünüyorum ya. Rocksmith'te bu şarkıyı çalması aşırı zevkli 😁
"BigFour" Dönemin metal müzik dergisi Kerrang ın ortaya atıığı bir saçmalıktan ibaret. Bir standart ya da kabul görmüş tanımlama değildir.

O listedeki grupların yerinde Overkill, Exodus, sodom, tankard, Flotsam & jetsam gibi nice gruptan biri neden olmasın? Metallica' nın kardeşi Megadeth, Trash ile alakası olmayan Slayer...

Son düzenleme:
Bir kere trasg
Bu overrated kelimesi neyi ifade ediyor? Ne amaçla kullanıyorsunuz?

"BigFour" Dönemin metal müzik dergisi Kerrang ın ortaya atıığı bir saçmalıktan ibaret. Bir standart ya da kabul görmüş tanımlama değildir.

O listedeki grupların yerinde Overkill, Exodus, sodom, tankard, Flotsam & jetsam gibi nice gruptan biri neden olmasın? Metallica' nın kardeşi Megadeth, Trash ile alakası olmayan Slayer...
overrated derken gereğinden fazla ilgi gördüğünü düşündüğüm için demiştim, çok anthrax sevdalısı değilim ama bu popülerliği hak eden başka şarkılar var bence. Big four muhabbeti de amerikada o dönem en çok satan thrash gruplarından oluşuyor. Metalhammer ve get thrashedde de bahsediliyor, kerrang’ın çıkardığı bir şey olduğunu düşünmüyorum. Hem overkill testament, exodus, annihilator gibi gruplara sorsak onların da thrash’in big four’u aynı şeydir muhtemelen. Ki zaten 90% thrash gruplarının özendiği grup metallica. Bayrağı taşıyan onlar, diğer gruplarda da onların etkilerini görmek mümkün. Aslında metallica değil de Dave Mustaine desek daha doğru. Halihazırda ismi en azından seksenlerde geçen bir grup metallica, megadeth desen zaten mustaine manyaklığı, o ekip döneminin en teknik işini yapıyorlar, bunlar segment olarak piyasanın bir tık üstünde. Anthrax ve slayer da o dönem popülerlikleri ile adları sanları duyuluyor. Bir grubu saymazsak big four en iyi thrash grupları değil de bir dönem en çom albüm satan gruplardan oluşuyor. Sodom, tankard, kreator, destruction zaten almanyanın en popüler thrash grupları, onların bu big four muhabbeti ile pek alakası yok.

Geri
Yukarı