Antimalware Service Executable nasıl kapatılır?

karmalp26

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Operating System: Windows 10 Pro 64-bit
System Manufacturer: Asus Rog Strix
System Model: B550-E Gaming Wifi
Processor: AMD Ryzen 5 5600
Memory: 32GB
Card name: NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER
Herkese iyi sosyaller, şu an delirmek üzereyim Antimalware Service Executable 1GB RAM ve biraz da işlemci kullanıyor PC boştayken 67-70 dereceleri görüyor ve ben bu servisi nasıl kapatırım? Regedit üzerinden denedim kapanıyor fakat bir müddet sonra tekrar veri kullanmaya başlıyor. PC'ye her yeni format attığımda böyle sorunla karşılaşıyorum.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    81,8 KB · Görüntüleme: 13
Anti Malware Service: Windows Defender'ın bir servisidir. Eğer farklı bir Anti-Virüs kullanmıyorsanız bilgisayarınızın güvenliği için kapatılması önerilmez.

Program arkada tarama veya güncelleme yapıyor mu kontrol edin . O yüzden kaynak tüketimi artmış olabilir.

Anti malware service: Windows Defender'ın bir servisidir. Eğer farklı bir Anti-Virüs kullanmıyorsanız bilgisayarınızın güvenliği için kapatılması önerilmez.

Program arkada tarama veya güncelleme yapıyor mu kontrol edin. O yüzden kaynak tüketimi artmış olabilir.

Hocam ben internet üzerinden dosya indirmem kolay kolay ve sadece oyun oynuyorum. Hayır tarama yapmıyor ayrıca.

Sorunu çözdüm, malware bytes yükledim ve sorunum çözüldü, büyük ihtimalle Malwarebytes Windows Defender'in hizmetlerini kapattı.

Geri
Yukarı