Antivirüs önerisi

Humbel

Hectopat
Makaleler
1
Bilgisayarı yormayan, performansı etkilemeyen ve etkili çalışan bir antivirüs arıyorum.
Kaspersky ve Norton arasında kaldım. Ancak ne önerirsiniz? Kaspersky daha mantıklı geliyor. Plus ve standart arasında ne önerirsiniz?

Bilgisayarı yormayan, performansı etkilemeyen ve etkili çalışan bir antivirüs arıyorum.
Kaspersky ve Norton arasında kaldım. Ancak ne önerirsiniz? Kaspersky daha mantıklı geliyor. Plus ve standart arasında ne önerirsiniz?
Norton çok hafiftir bilgisayarı yormaz. Lisans alacaksanız Norton'dan alın derim. Bence Norton daha iyi.

İkisi de bilgisayarı yorar. Eğer yeterli sisteminiz varsa Kaspersky ama Norton Ks'ye kıyasla daha hafiftir. 2'si arasından seçilecek ise Norton.

Hocam peki sizce antivirüs kullanılmalı mı? Her ne kadar girdiğim siteden indirdiğim dosyaya kadar dikkat etsemde pimpirikliyim bu konuda.

Hocam peki sizce antivirüs kullanılmalı mı? Her ne kadar girdiğim siteden indirdiğim dosyaya kadar dikkat etsemde pimpirikliyim bu konuda.
Antivirüs almanıza gerek yok. Yani bence yok zaten Free sürümünde de Kaspersky'ın tüm koruma özelliklerini sunuyor. Para verirseniz ekstradan özellikler alıyorsunuz o kadar virüs korumanızda pek bir etki etmiyor. Kullanacaksanız Free kullanın derim.

Plus'un tek etkili artısı VPN mi? Ben VPN kullanamıyorum bilgisayarda da.
Hocam Free versiyon ile Plus arasında bir koruma farkı yok. 2'si de aynı derecede koruyor bilgisayarınızı.

Yeni konular

Geri
Yukarı