AnyDesk muadili program önerisi

Koneko Toujou

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Güvenlik açığı olduğu yayınlandığını öğrendiğim anda tüm cihazlarımdan AnyDesk'i kaldırdım fakat telefondan erişim sağlamam gerekiyor. TeamViewer da seçeneklerim arasında fakat hiç kullanmadığım için bağlantı hızı, kalitesi ve kontrol olanaklarını hiç bilmiyorum. Bunun için program önerirseniz sevinirim

Güvenlik açığı olduğu yayınlandığını öğrendiğim anda tüm cihazlarımdan AnyDesk'i kaldırdım fakat telefondan erişim sağlamam gerekiyor. TeamViewer da seçeneklerim arasında fakat hiç kullanmadığım için bağlantı hızı, kalitesi ve kontrol olanaklarını hiç bilmiyorum. Bunun için program önerirseniz sevinirim.

Hocam her uygulamanın bir açığı var yani TeamViewer vardı açığı ama bunlar güncelleme ile çözülüyor.

Son açıklamalarına göre eski versiyonlar üzerinde bir sorun oluşmuş. Güncel versiyonlarda bir güvenlik sorunu bulunmuyor diye biliyorum. Ayrıca Anydesk'e muadil olan bir ücretsiz program var mıdır emin değilim.

Güvenlik açığı olduğu yayınlandığını öğrendiğim anda tüm cihazlarımdan AnyDesk'i kaldırdım fakat telefondan erişim sağlamam gerekiyor. TeamViewer da seçeneklerim arasında fakat hiç kullanmadığım için bağlantı hızı, kalitesi ve kontrol olanaklarını hiç bilmiyorum. Bunun için program önerirseniz sevinirim

Rustdesk kullanabilirsin.

Ben alpemix kullanıyordum.

Kullanmayıı bilirseniz AnyDesk aslında en güvenilenlerden biridir.

Yani sadece kolay bağlantı için öalışma alanı parolası oluşturup bilgisayarıma bağlanıyorum. Başka yaptığım bir şey yok.

Son açıklamalarına göre eski versiyonlar üzerinde bir sorun oluşmuş. Güncel versiyonlarda bir güvenlik sorunu bulunmuyor diye biliyorum. Ayrıca AnyDesk'e muadil olan bir ücretsiz program var mıdır emin değilim.

Son sürümlerde sorun yoksa tekrar AnyDesk'e dönmek mantıklı gibi duruyor.

AnyDesk'teki güvenlik açığı güncel sürümde kapatılmış diyorlar kendim denemedim fakat bağlantı idleri falan da değişmiş. TeamViewer var ama ben pek sevmiyorum (önermiyorum) en son 6-7 sene önce kullanmıştım sadece bir seçenek.

Geri
Yukarı