AOC 24g2spu/bk Hz ayarı nasıl değiştirilir?

Hocam şimdi Windows 10 ile gelmiş sistem ben 11 yapacağım yaptıktan sonra sürücüleri yüklemeyi düşünüyorum. Windows Update ile adım adım nasıl yaparım? Bayağıdır bilgisayarlar ile uğraşmıyorum o yüzden şu anda eskiye kıyasla neredeyse PC cahiliyim desem yeridir o yüzden sizlere soruyorum.

Hocam ekran kartı sürücülerinizi indirin NVIDIA'ya da AMD sonra Update ile güncelleyin sonra hayırlı olsun.

Hocam şimdi Windows 10 ile gelmiş sistem ben 11 yapacağım yaptıktan sonra sürücüleri yüklemeyi düşünüyorum. Windows Update ile adım adım nasıl yaparım? Bayağıdır bilgisayarlar ile uğraşmıyorum o yüzden şu anda eskiye kıyasla neredeyse PC cahiliyim desem yeridir o yüzden sizlere soruyorum.

Windows 11 kurduktan sonra Windows Update güncelleme işlemlerine başlıyor zaten. Başlamazsa da ayarlar uygulamasından güncellemeler kısmına gidip elle başlatırsın.

Windows 11 kurduktan sonra Windows Update güncelleme işlemlerine başlıyor zaten. Başlamazsa da ayarlar uygulamasından güncellemeler kısmına gidip elle başlatırsın.
Hocam ekran kartı sürücülerinizi indirin NVIDIA'ya da AMD sonra Update ile güncelleyin sonra hayırlı olsun.
İnternetten araştırıp marka model ile mi indirmeliyim? Birde şu anda ekran kartımı, ram vb. Nasıl görebilirim adım adım?

Masaüstünde boş bir alana sağ tıklayıp görüntü ayarlarına girin oradan değiştirebilirsin hocam.

İnternetten araştırıp marka model ile mi indirmeliyim? Bir de şu anda ekran kartımı, RAM vb. nasıl görebilirim adım adım?

Çalıştıra DxDiag yazarsan ekran kartı ve işlemcini görebilirsin RAM bilgisi de Windows arama çubuğuna RAM yaz çıkıyor zaten.

Dosya Ekleri

• 1707753657284824279566691864873.jpg
    1707753657284824279566691864873.jpg
    113,2 KB · Görüntüleme: 6
Tüm sürücüleri kurun öyle deneyin monitorunuzun driveri varsa onu da kurun.

G-menu adlı driveri kurmanız gerekiyormus. Monitorun kendi şeyi.

24G2SPU/BK bu sitede var.

Çalıştıra DxDiag yazarsan ekran kartı ve işlemcini görebilirsin RAM bilgisi de Windows arama çubuğuna RAM yaz çıkıyor zaten.
Tüm sürücüleri kurun öyle deneyin monitorunuzun driveri varsa onu da kurun.

G-menu adlı driveri kurmanız gerekiyormus. Monitorun kendi şeyi.
Sürücüleri kurmadığım için mi monitörün hoparlörü çalışmıyor kurunca düzelir mi?

Sürücüleri kurmadığım için mi monitörün hoparlörü çalışmıyor kurunca düzelir mi?

Monitörde hoparlör var ses sürücülerini kurunca çıkar ses.

Yaptınız mı hocam?

Son düzenleme:
Monitörde hoparlör var ses sürücülerini kurunca çıkar ses.

Yaptınız mı hocam?
Yok valla daha yapmadım hocam ya ilerleyen saatlerde yada birkaç gün içinde herşeyi yükler, kurarım, indiririm hocam. Söylemeyi unuttuğunuz bişey mi vardı varsa söyleyin daha yapmadım onu da yaparım sonradan unutup konu açmaktan iyidir.

Yok vallahi daha yapmadım hocam ya ilerleyen saatlerde ya da birkaç gün içinde her şeyi yükler, kurarım, indiririm hocam. Söylemeyi unuttuğunuz bir şey mi vardı varsa söyleyin daha yapmadım onu da yaparım sonradan unutup konu açmaktan iyidir.

Hocam Discord'unuz varsa eğer yapamadiginiz bir yer olursa orada yardımcı olurum.

Yeni konular

Geri
Yukarı