Apandisit ağrısı ne kadar şiddetli olur?

15 dakikadır karnımın sağ bir tık altı hafif ağrıyor sanki bıçak saplanıyor gibi ama hafif bir ağrı gitgelli. Daha önce apandisit olan kişiler varsa sizlerde benzer bir ağrı oluyor muydu? Yoksa çok şiddetli bir ağrı falan mı oluyor?

Acilen doktora gidin benim hocamada öyle oldu adamın az daha apandisi patlayacaktı son anda aldılar.

Üstünü ört. Süt ve sür ürünleri tüket, iyi gelmişti bana, karnın etrafını sar. Tuvalete gitmemekten de oluyor.
Kusma ve ateş gibi belirtiler varsa o zaman sıkıntı.

15 dakikadır karnımın sağ bir tık altı hafif ağrıyor sanki bıçak saplanıyor gibi ama hafif bir ağrı gitgelli. Daha önce apandisit olan kişiler varsa sizlerde benzer bir ağrı oluyor muydu? Yoksa çok şiddetli bir ağrı falan mı oluyor?
Benim apandistim patlamıştı pandemi döneminde ameliyata da almadılar korona testi yapmadan o test de gelmedi bir türlü o yüzden 1 hafta boyunca acı çekmiştim hayatımın en kötü 1 haftasıydı baya acılı bir şeydir.

Herkeste farklı oluyor sanırım apandisit ağrısı. Bende hafif ama hiç azalmayan, uyutmayan bir ağrı şeklindeydi.

Arkadaşlar son 1 saattir ağrı sızı falan olmadı da çok korkmuştum apandisit olmasından.

Geri
Yukarı