Apec 125 CC motor alınır mı?

The.Kıvırcık

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Ck Enerji / Kesinti ve İş Gücü Operatörü
Apec 125 CC benzinli motosiklet A101'e 16k fiyat ile geliyor markayı ilk defa duyuyorum. Bilgisi olan yardımcı olabilir mi? Neden alınmaz? Neden alınır? Gibi yardımcı olursanız sevinirm. Çin falan diye demeyin gerçi ne üretimi oldugunu bilmiyorum fakat gerçekten neden alınmaz onu açıklarsanız sevinirm. Teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kuryelik için alınmaz dediler bana da. Diyelim ki yine de kronik sorunları göze aldık nasıl alacağız A101'den? Her şubeye gelmiyormuş galiba personele sordum kesin bir şey demedi.

Kuryelik için alınmaz dediler bana da. Diyelim ki yine de kronik sorunları göze aldık nasıl alacağız A101'den? Her şubeye gelmiyormuş galiba personele sordum kesin bir şey demedi.

Günde 30 km yapsam bana yeterli fakat servisi nereye gidecek parçaları nasıl bulanacak ya da sürekli sorun çıkarır mı bilmiyorz kimseninde bilgisi yok tehlikeli almak ama o fiyata bedava.

Günde 30 km yapsam bana yeterli fakat servisi nereye gidecek parçaları nasıl bulanacak ya da sürekli sorun çıkarır mı bilmiyorz kimseninde bilgisi yok tehlikeli almak ama o fiyata bedava.

Hocam ben ne yapacağım bütçem en fazla 17 bin TL. :( kuryelik yapmak için bir şeyler arıyorum ama aldığımda da hiç param kalmıycak yani ilk ay olmadan maaş almadan sıkıntı çıkarmasın istiyorum.

Bilindik çinli markalardan alın gitsin teknolojisi basit zaten bozulsa bile ucuza halloluyor. Apec nedir hiç duymadım.

Hocam ben ne yapacağım bütçem en fazla 17 bin TL. :( kuryelik yapmak için bir şeyler arıyorum ama aldığımda da hiç param kalmıycak yani ilk ay olmadan maaş almadan sıkıntı çıkarmasın istiyorum.

Motorsikletforum diye bir site var üye olup konu açarsan büyük ihtimalle yardımcı olurlar TR'nin en iyi motor forumu beni de bilgilendirirsen sevinirm iş yerinde oldugum için şu anda ugrasamıyorum :(

Apec 125 CC benzinli motosiklet A101'e 16k fiyat ile geliyor markayı ilk defa duyuyorum. Bilgisi olan yardımcı olabilir mi? Neden alınmaz? Neden alınır? Gibi yardımcı olursanız sevinirm. Çin falan diye demeyin gerçi ne üretimi oldugunu bilmiyorum fakat gerçekten neden alınmaz onu açıklarsanız sevinirm. Teşekkürler :)
Hocam alabilirseniz mutluka alın bulundugunuz yerdeki mağazalara sorgulatın bizim burada yok stok olsa bende alacagım.50 cc olanından almıştı bir arkadaşım geçen ay ve motor gerçekten çok iyi emsalleri kuba,rks dekilerle kıyasladıgımda motor gerçekten kaliteli malzeme kalitesi olsun motoru olsun çok iyi.Yakıt konusunda emsallerine oranla %20 daha performanslı.Servis konusunda volta o işi çok iyi çözmüş bir çok yerde servisi var ve gerçekten ilgileniyorlar.Motor şuanda 2800 km de ve çok memnunuz.

Son düzenleme:
Bence alınmaz eğer motosiklet alacaksanız satacağınız zaman elinizde kalmayacek ve yedek parçası bulunabilecek motosiklet bakın.

Şu video kısa ama yararlı bir değerlendirme gibi duruyor, lastikleri değiştirmek lazım demiş.

Teslimat bilgisinde şu yazıyor "15 İş Günü İçerisinde adresinize en yakın Volta motor servisinden ücretsiz teslimat."

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bayaa olay olmuş bu motorun bu fiyata satılması. Sebebi bariz zaten, ekonomi malum durumda, kuryelik yapmaya niyetli çok insan var. Benim gördüğüm kadarıyla iş tecrübeye ve dikkate bağlı. İnsanların ucuza bir seçeneği olması güzel bir yandan ama diğer yandan tecrübesiz sürücüler trafikte büyük sıkıntı kaynağı.

"
APEC 125 CC Benzinli Motosiklet

• 5,4 Kw güç üretebilen motor

• Sürekli değişken otomatik vites sistemi

• Elektronik kontrollü enjeksiyon sistemi

• Ergonomik sürüş keyfi

• U:1790 mm G: 655mm Y:1050 mm ölçülerinde

• 150 kg azami taşıma kapasitesi

• Düşük yakıt tüketimi

• 3,50-10 ön ve arka lastik

• Stabilite ve konfor sağlayan süspansiyon sistemi

• Azami hız:80 km/h

• Ağırlık : 90 Kg

• Yakıt tankı kapasitesi 5,3 L

• İki kişilik oturma konumu

• Araç üzeri arza tespit sistemi

• L3e-A1 sınıfı Avrupa Birliği tip onay belgeli

• Euro 5 Standardında

• 2 Yıl Garanti

• APEC mark VOLTA MOTOR fabrikasında üretilmiştir.

Üretim Yeri: Türkiye" diye bilgi paylaşılmış sitesinde A101'in, alıntıdır.

Son düzenleme:
Şu video kısa ama yararlı bir değerlendirme gibi duruyor, lastikleri değiştirmek lazım demiş.

Teslimat bilgisinde şu yazıyor "15 iş günü içerisinde adresinize en yakın Volta motor servisinden ücretsiz teslimat."

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bayağı olay olmuş bu motorun bu fiyata satılması. Sebebi bariz zaten, ekonomi malum durumda, kuryelik yapmaya niyetli çok insan var. Benim gördüğüm kadarıyla iş tecrübeye ve dikkate bağlı. İnsanların ucuza bir seçeneği olması güzel bir yandan ama diğer yandan tecrübesiz sürücüler trafikte büyük sıkıntı kaynağı.

"
apec 125 CC benzinli motosiklet

• 5,4 kW güç üretebilen motor.

• Sürekli değişken otomatik vites sistemi.

• Elektronik kontrollü enjeksiyon sistemi.

• Ergonomik sürüş keyfi.

• U: 1790 mm g: 655mm y: 1050 mm ölçülerinde.

• 150 kg azami taşıma kapasitesi.

• Düşük yakıt tüketimi.

• 3, 50-10 ön ve arka lastik.

• Stabilite ve konfor sağlayan süspansiyon sistemi.

• Azami hız: 80 km/h

• Ağırlık: 90 kg.

• Yakıt tankı kapasitesi 5,3 l

• İki kişilik oturma konumu.

• Araç üzeri arza tespit sistemi.

• L3E-A1 sınıfı Avrupa Birliği tip onay belgeli.

• Euro 5 standardında.

• 2 yıl garanti.

• Apec mark Volta motor fabrikasında üretilmiştir.

Üretim yeri: Türkiye" diye bilgi paylaşılmış sitesinde A101'in, alıntıdır.

Azami hız 80 nasıl olabilir 125CC bir motorda benim arkadaşımda 50 CC var o yapıyor 70 km/h falan yaramaz gibi geldi.

Geri
Yukarı