Apex nasıl bir oyundur?

Negative Sir

Decipat
Makaleler
1
Yer
Birleşik Krallık
Daha fazla  
Meslek
Asker (Teğmen)
Şimdi bu oyuna baktığımda EA Games tabanlı bir oyun olduğunu gördüm ve doğal olarak pay to Win tarzı olduğunu düşündüm. Çünkü ne kadar EA Games oyunu varsa hepsi pay to Win. En basit NFS MW 2012. Oyunda parayla satın alınan güçlü arabalar (GTR34, Aventador Turbo gibi). Apex'te pay to Win oyun mudur yoksa Free to Win mi?

P2W ile alakasını bırak yanından dahi geçemeyecek türde nadir güzellikle bir EA oyunudur. Aşırı hareketli bir FPS/Battle Royale hayatta kalma oyunu.

Şimdi bu oyuna baktığımda EA Games tabanlı bir oyun olduğunu gördüm ve doğal olarak pay to Win tarzı olduğunu düşündüm. Çünkü ne kadar EA Games oyunu varsa hepsi pay to Win. En basit NFS MW 2012. oyunda parayla satın alınan güçlü arabalar (GTR34, Aventador Turbo gibi). Apex'te pay to Win oyun mudur yoksa Free to Win mi?

Isınamadığım tek oyun çok hareketli geliyor.

P2W ile alakasını bırak yanından dahi geçemeyecek türde nadir güzellikle bir EA oyunudur. Aşırı hareketli bir FPS/Battle Royale hayatta kalma oyunu.

Bende grafik olsun oynanış olsun her şeyini sevdim ama işin içinde EA Games olunca kesin P2W dedim ama F2W ise güzel haber.

Oyunun P2W le alakası yok. En zevk alarak oynadığım Battle Royale türündeki oyundur. Oyunun en sorunlu yanı net ayak sesleri onu da söylemeden edemem. 300 400 metre uzaktaki adamı duyarken yanındaki adamın ayak sesini alamıyorsun ama silah hissiyatı olsun,oynanış mekanikleri olsun çok güzel oyundur. Oyunda kozmetikler paralı sadece o da zevk için saten Valorant veya LoL gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı