Apex Pro Mini klavyede Rapid trigger nedir?

rafetsunal

Hectopat
Makaleler
1
W, A, S, D ye Rapid trigger atadım ve minik dokunma ile birlikte 6-7 kere o tuşu spamlıyor. Rapid trigger böyle bir şey mi? Yani yazı yazarken test ediyorum tuşa yazma seviyesine kadar basıyorum ve 1 kere yazması gerekirken 5'ten fazla yazıyor ama normal basarsam sorun olmuyor.
Klavye: Apex Pro mini.

Son düzenleme:
Rapid trigger değil o. Makro atamissindir.

Hayır macro atalı değil hiçbir şey atalı değil arkadaş almış dedim bir deneyeyim yakında bende düşünüyorum böyle bir klavye denemek için versene dedim verdi driverini kurdum gerekli ayarlara baktım profili sıfırladım fakat değişmiyor. Sadece Rapid trigger açınca oluyor.

Rapid trigger mm olarak çok düşükse bazen dediğiniz gibi sapıtabiliyor.
Normalde rapid trigger görseldeki sağ taraftaki gibi çalışan bir şey. Sol taraf ise mekanik ve optik klavyeler oluyor.
1716238507010.gif

Rapid trigger mm olarak çok düşükse bazen dediğiniz gibi sapıtabiliyor.
Normalde Rapid trigger görseldeki sağ taraftaki gibi çalışan bir şey. Sol taraf ise mekanik ve optik klavyeler oluyor.
Eki Görüntüle 2200753

Birisi böyle kullanılmasını önermişti o yüzden böyle yapmıştım yanlış mı?

Dosya Ekleri

• 1716238795422.png
    1716238795422.png
    83,8 KB · Görüntüleme: 21
Current sensitivity 0.1 mm olan kısmı 0.2 veya 0.3 yaparsan dediğiniz gibi tuş spamlama olayı durabilir. Tabii sizin nasıl bastığınızı tahmin ederek bunu diyorum.

Evet hocam düzeldi. Bende sizlere kayıt almıştım durumu göstermek için gerek kalmadı kayıta demek ki ben yanlış ayarlamışım. Peki hocam şimdi sizlere bir sorum var arkadaş bunu 2 ay kullanmış şimdi ise PS5'e geçiyormuş dedim bana satar mısın o da olur dedi benden 2700 TL istedi sizce bunu almalı mıyım hocam sesi falan hoşuma gitti fakat "5" tuşu takılı kalıyor ve "i" tuşu sert diğerlerine nazaran arada da "sol alt" tuşu takılı kalıyor fakat o çok nadir.

Alınabilir. Sahibindende en ucuz 2600₺'ye var. Üzeceğini düşünmüyorum.
0.1 mm olarak ayarlayınca klavyeyi sapıtması durumunu yaşayan insanlar gördüm Reddit'te lakin 0.2 veya 0.3 mm ile böyle bir sorun yoksa, ben alırdım heralde.
Zaten o fiyata daha iyi klavye bulamazsınız o da var.
Aradaki 800₺'yi vermek bana çok koymaz derseniz sıfır alın.

Geri
Yukarı