Elektronik Apple AirPods Pro (2. nesil) ve MagSafe Şarj Kutusu (USB-C) 7199 TL

AdaBagcibasi

Hectopat
Süper Moderatör
Makaleler
8
Daha fazla  
Piyasada bu modelin daha ucuzunu göremedim. Güzel fiyatta arayanlar varsa değerlendirebilirler.

1716309302751.png

7000 TL'ye daha iyi bir kulaklık alınır herhalde. Önerisi olan var mı yoksa bu mu alınır?

Kulaklıkiçi kablosuz kulaklıkta ses kalitesi öncelikse ya Galaxy Buds 2 Pro ya da bu alınır.

Crinacle vs bu işten anlayanlar bu kulaklığın ses kalitesini çok övüyor. ANC, transperency vs zaten en iyisi.

Çok çok güzel bir kulaklık.

Son düzenleme:
Kulaklık içi kablosuz kulaklıkta ses kalitesi öncelikse ya Galaxy Buds 2 Pro'ya da bu alınır.

Crinacle vs bu işten anlayanlar bu kulaklığın ses kalitesini çok övüyor. ANC, transperency vs zaten en iyisi.

Çok çok güzel bir kulaklık.
Apple bir ürün altında Samsung kulaklık daha iyi demek ne kadar mantıklı bilemedim. Daha iyidir kötüdür ona lafım yok zaten ama bu kulaklığı tercih edecek birisi herhalde Apple ekosistemindedir ve Samsung kulaklık almayı düşünmüyordur.

Apple bir ürün altında Samsung kulaklık daha iyi demek ne kadar mantıklı bilemedim. Daha iyidir kötüdür ona lafım yok zaten ama bu kulaklığı tercih edecek birisi herhalde Apple ekosistemindedir ve Samsung kulaklık almayı düşünmüyordur.
Samsung kulaklık daha iyidir demedim.
Öneri olarak gayet de verilir. Asıl böyle genellemeler yapmak ne kadar mantıklı bilmiyorum. Her AirPods Pro alan kişi Apple ekosistemindedir demek anlamsız bir genelleme olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung kulaklık daha iyidir demedim.
Öneri olarak gayet de verilir. Asıl böyle genellemeler yapmak ne kadar mantıklı bilmiyorum. Her AirPods Pro alan kişi Apple ekosistemindedir demek anlamsız bir genelleme olur.
Apple bir kulaklık bakan insanın Samsung telefondan ziyade Apple bir telefonu olma ihtimali daha yüksek diye düşünüyorum diyeceğim ama zaten düşünmeme gerek yok, öyledir. Mantığınıza uyuyorsa siz yine Samsung önerin tabii.

Apple bir kulaklık bakan insanın Samsung telefondan ziyade Apple bir telefonu olma ihtimali daha yüksek diye düşünüyorum diyeceğim ama zaten düşünmeme gerek yok, öyledir. Mantığınıza uyuyorsa siz yine Samsung önerin tabii.
Hala yanlış varsayımı sürdürüyorsunuz? Telefonu iPhone değildir demedim her AirPods alan kişinin Apple ekosistemi olduğunu varsaymak yanlış diyorum. iPhone kullanmak ile Apple ekosistemi kullanmanın farkını bileceğinizi varsayıyorum.

Neden hala hiç söylemediğim şeyleri iddaa edip ona göre cevap yazıyorsunuz anlamıyorum. Mesajı yanlış anlayıp sürdürüp gereksiz bir tutum içerisindesiniz.

Telefonu Samsung olup ses kalitesi ve şeffaflık modu için AirPods Pro 2 kullanan tanıdıklarım var. Telefonu iPhone olup tabletinde ve bilgisayarında daha sorunsuz kullanım için Samsung kullanan insanlar var. Sokaktaki bir sürü insan iPhone ve Airpods Pro kullanıyor ama başka hiçbir Apple ürünü kullanmıyor. Arkadaş bu bütçede ne alınır demiş Samsung ve bu alınır demişim. Daha fazla bunu tartışacak ne var?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı