Araba 3. viteste kalkmıyor, baskı balata iyi midir?

Jackersx

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, biraz önce baskı balatamı denemek için arabayı ilk 4. viteste kaldırmayı denedim tık diye stop etti. Akabinde 3. vitesle de denedim aynı şekilde stop etti. Bu baskı balatanın bitik olmadığı anlamına mı geliyor? Çünkü internette 4. vitesle kalkıyorsa baskı balatanızın değişmeye ihtiyacı var diye bir sürü yazı okudum. Benim araç kalkmadı 3. ve 4. viteste.

İnternette her gördüğün şeye de inanma be hocam. Zaten 3-4. viteste kaldırmaya çalışınca arabanın baskı balatasına zarar verirsin. Aynı şekilde düşük hızlarda yüksek viteste sürmek de baskı balataya zarar verir.

Merhaba arkadaşlar, biraz önce baskı balatamı denemek için arabayı ilk 4. viteste kaldırmayı denedim tık diye stop etti. Akabinde 3. vitesle de denedim aynı şekilde stop etti. Bu baskı balatanın bitik olmadığı anlamına mı geliyor? Çünkü internette 4. vitesle kalkıyorsa baskı balatanızın değişmeye ihtiyacı var diye bir sürü yazı okudum. Benim araç kalkmadı 3. ve 4. viteste.

Zaten 4.viteste kalkmaz ki araba arabayı bozarsın hiç deneme.

En iyi test nasıl olur hocam nasıl anlarız yani çekişinde falan problem yok ama bitmeye yakın ya da bitik olabilir bilmiyorum.

Geri
Yukarı