Arabadaki CD-ROM, DVD okur mu?

• Konuyu başlatan Lyon
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 26B

Lyon

Kilopat
Daha fazla  
Citroen Nemo 2008 ile yarın yolculuğa çıkacağız, bu yüzden DVD hazırlıyorum. Fakat arabada CD-ROM var. (Yanlış hatırlamıyorsam) benim elimde ise sadece DVD'ler mevcut Nero ile şarkı yazmayı düşünüyorum. CD-ROM DVD'yi okur mu?

DVD-R'ye Windows Media Player ile şarkı yazıp denedim fakat okumadı. Yanlış yazmış da olabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
CD-ROM, DVD'yi okumaz. Okuyabilmesi için DVD-RW gerekir.

DVD-R ile yazdığınızı DVD-R ile de okuyamazsınız. Çünkü DVD-R sadece yazma yapar. Okuyabilmesi için DVD-RW gerekir.

CD-ROM, DVD'yi okumaz. Okuyabilmesi için DVD-RW gerekir.

DVD-R ile yazdığınızı DVD-R ile de okuyamazsınız. Çünkü DVD-R sadece yazma yapar. Okuyabilmesi için DVD-RW gerekir.

Peki şuan elimdeki yazılmış CD-R'ye tekrar yazma gibi bir şansım var mı? Ya da elimdeki DVD-R yi CD-R ye çevirmek gibi bir şey mümkün mü? :D İmkansız şeyler istiyorum gibi ama sabah yola çıkacağım CD alma gibi bir şansım yok :( yumurta kapıya dayandı.

Citroen Nemo 2008 ile yarın yolculuğa çıkacağız, bu yüzden DVD hazırlıyorum. Fakat arabada CD-ROM var. (Yanlış hatırlamıyorsam) benim elimde ise sadece DVD'ler mevcut Nero ile şarkı yazmayı düşünüyorum. CD-ROM DVD'yi okur mu?

DVD-R'ye Windows Media Player ile şarkı yazıp denedim fakat okumadı. Yanlış yazmış da olabilirim.
DVD maalesef okumaz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı