Arabanın bakımında kullanılacak parçaların uyumlu olan nasıl bulunur?

Yaşadığın yerdeki sanayi sitesinde parçacının birine şase no ile gidersen uyumlu filtreleri verirler. İnternetten yağ ve filtre almanı tavsiye etmem sahte çıkıyor.

Yapılacak şey bu büyük ihtimal. Hani eğer dediğim gibi bir site olsaydı araştırıp kaliteli düzgün markaların ürünlerini alacaktım internetten veya sanayiden.

Yaşadığın yerdeki sanayi sitesinde parçacının birine şase no ile gidersen uyumlu filtreleri verirler. İnternetten yağ ve filtre almanı tavsiye etmem sahte çıkıyor.

Usta bu arada internet derken doğru söylüyor yine işnizi yetkili servisle halledin parçaları kargoyla göndersinler sadece işçilik size kalsın

Yapılacak şey bu büyük ihtimal. Hani eğer dediğim gibi bir site olsaydı araştırıp kaliteli düzgün markaların ürünlerini alacaktım internetten veya sanayiden.

Öyle site sanmıyorum olduğu belki vardır ama ne kadar doğrudur ki parça numaraları değişebiliyor yani parça değişmiyor ama numarayla farklı bir şey alabilirsin ya da hiç bulamayabilrisin

Usta bu arada internet derken doğru söylüyor yine işnizi yetkili servisle halledin parçaları kargoyla göndersinler sadece işçilik size kalsın.

İnternetten güvenilir bir yer bulamazsam almam zaten. Bayisi, distribütöründen alırım bulursam yoksa dediğiniz gibi ya sanayi ya da yetkili servis.

Geri
Yukarı