Araç içi telefon tutucu önerisi

imnotagamer

Megapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Elektronik Mühendisi
Araç içi telefon tutucu arıyorum. Aracımız Opel astra 2012 kasa olduğundan dolayı havalandırmaya takılan modeller uygun değil maalesef. Manyetik olanlar için de zararlı deniliyor. Sertifikalı ürün bulamadım. Alttaki modeli almayı düşünüyorum. Kullandığınız ve tavsiye edebileceğiniz model varsa önerirseniz çok memnun olurum.

Baseus Osculum Teleskopik Araç İçi Telefon Tutucu
Şu iki model arasında kaldım.

Spigen Kuel AP12T

Baseus'ta alttaki destek avantaj. Telefon tutucu kullanan varsa tavsiyelerini bekliyorum.

Son düzenleme:
Araç içi telefon tutucu arıyorum. Aracımız Opel astra 2012 kasa olduğundan dolayı havalandırmaya takılan modeller uygun değil maalesef. Manyetik olanlar için de zararlı deniliyor. Sertifikalı ürün bulamadım. Alttaki modeli almayı düşünüyorum. Kullandığınız ve tavsiye edebileceğiniz model varsa önerirseniz çok memnun olurum.

Şu iki model arasında kaldım.

Spigen Kuel AP12T

Baseus'ta alttaki destek avantaj. Telefon tutucu kullanan varsa tavsiyelerini bekliyorum.

Hangisini aldınız hocam acaba? Bende almayı düşünüyorum araştırıyorum fakat aklıma yatan bulamadım henüz.

Hangisini aldınız hocam acaba? Bende almayı düşünüyorum araştırıyorum fakat aklıma yatan bulamadım henüz.
Bunu aldım. 2 yıl oldu ama en ufak bir deforme yok, çok güzel iş görüyor. Tek elle telefon takıp çıkarma özelliği bile yeterli.

Tek dezavantajı telefonu yan çeviremiyorsunuz. Ama benim için çok gerekli olmayan özellik. Yine de bilin istedim.

Baseus Osculum, Araç/Otomobil İçi Cep Telefonu Tutucu, Siyah, Telesopik, Kolay Kullanım Amazon.com.tr

Yeni konular

Geri
Yukarı