Aral Game Boykot Kampanyası

Pekala, benim bir sorum var çünkü indirimi anlayamadım. %50 İndirim yapıyorlarsa 100TL olmuyor mu kâr'ımız? 150TL?
50tl'ye kadar %50. Mesela bu ay 30tllik harcama yaptın 15tl obur ay iade ediliyor. 50 tl yaptın 25 tl. Ama 60 yaparsan da 25 tl iade ediliyor cunku max 50tlye kadar.

Eee... O zaman 25TL'lik bir indirim kazanabileceğiz. Yada benim kafa allak bullak. :)

Hayır öyle değil. Mesela ben bu ay Steam Cüzdana 50 lira para attım, şubatın 5'inde 25 iade yapılacak. Şubat'ta da 50 lira atacağım, 25 lira iade yapılacak. Martta'da oyunu alınca 25'de oradan gelecek bu şekilde 125 liraya almış olacağım. Yalnız çok önemli bi konu var, kampanya ayrıntısında da yazıyor, oyunu alırken sadece "Visa" olan bölümü seçmek gerekli. Geçen ay Skyrim'i Visa Türkiye seçerek aldım ve iade gelmedi. Sonradan kampanya ayrıntısını okudum. Yani oyun alımlarda "Visa"yı seçmeyi unutmayın.

Hayır öyle değil. Mesela ben bu ay Steam Cüzdana 50 lira para attım, şubatın 5'inde 25 iade yapılacak. Şubat'ta da 50 lira atacağım, 25 lira iade yapılacak. Martta'da oyunu alınca 25'de oradan gelecek bu şekilde 125 liraya almış olacağım. Yalnız çok önemli bi konu var, kampanya ayrıntısında da yazıyor, oyunu alırken sadece "Visa" olan bölümü seçmek gerekli. Geçen ay Skyrim'i Visa Türkiye seçerek aldım ve iade gelmedi. Sonradan kampanya ayrıntısını okudum. Yani oyun alımlarda "Visa"yı seçmeyi unutmayın.

Steam cüzdan olayı vardı dmi ya! Ah be.

Enpara kartım mevcut. Steam, iTunes, App Store, Google Play, Facebook, Spotify, Windows Store, XBox Play Station ve Deezer'da %50 indirim! | Enpara.com

Şuan sen de karta başvuru yaparsan 150'ye alırsın. Kampanyayı incele ondan sonra sorun varsa cevaplarım.

Ben zaten geçen senenin sonunda sırf bu yüzden enpara kartı aldım ve steam e tanımladım ve her ay 50 tl cüzdana para yükledim gta 5 için sanırım oyun bana 100 tl ye mal olacak :) Benim sormamın sebebi başka bir yolu varmı yok mu onu öğrenmekti teşekkür ederim cevap için. Fakat şu visa visa Türkiye olayını anlamadım gerçi bende sadece visa seçili sanırım tanımlarken nasıl tanımladığımı hatırlamıyorum. Önümüzdeki ayın 5. de anlayacağız artık.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı