Arama çubuğu çalışmıyor

DDenizcann

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bugün bilgisayarı açınca arama çubuğu çalışmıyordu bende virüs olabilir diye iki farklı antivirüs ile tarama yaptım bir şey çıkmadı. Forumda yer alan konulardaki önerileri denedim gene olmadı bir tane videodaki yöntem işe yaradı oda sistemi kapatınca gidiyor bunu kalıcı bir çözümü var mı?
Sistem: Windows 10 22H2 R5 5600X, RX 7600 XT, G.Skill Ripjaws 2x8 3600 MHz, Kioxia exercia 500 GB SSD.

Güncelleme yok ayrıca Windows 11 sisteme daha fazla yük bindiriyor ve alışamadım o yüzden kullanmıyorum.

Alismalik bir durum yok aslinda, bu kadar fanatik olmayin bence. Daha stabil bir Windows kullanirsiniz. Ustune ustluk Sovyet'lerden kalma bir bilgisayar kullanmiyorsaniz "Windows 11 sistemi yavaslatiyor" ibaresi sizin icin gecerli degil.

Alismalik bir durum yok aslinda, bu kadar fanatik olmayin bence. Daha stabil bir Windows kullanirsiniz. Ustune ustluk Sovyet'lerden kalma bir bilgisayar kullanmiyorsaniz "Windows 11 sistemi yavaslatiyor" ibaresi sizin icin gecerli degil.
Evet Windows fanatiği değilim ama örnek verecek olursam oyun yüklerken shutdown s f t komutunu kullanıyorum Wİndows 11 de böyle bir özellik yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı