Aras Kargo şubeye gelen ürünü getirmedi

Mystserious

Femtopat
Daha fazla  
Bu Aras Kargo ürünü gecikmeli olarak şubeye gelmesine rağmen dağıtım gününden 1 hafta zaman geçmesine rağmen ürünü getirmedi. Şubeye gittiğimde ise şimdi yoğunluktan bulamadık gibi bir şey dedi, bunları nereye şikayet etmeliyiz? Her seferinde bu firma ile bir sorun çıkıyor sonunda da suçlu biz oluyoruz.

UPS de aynı sebebi ise senin olduğun bölgeye kargo sayısı az olunce araç çıkarmıyolar böylece 2 3 adet kargo için mazot yakmamış oluyolar şikayetvar adlı siteye şikayet et biraz darla paşa paşa getirirler.

Hocam bende bu firmadan yıldım. Kargo teslim edecekleri zaman 18:00'e kadar teslim edilir yazıyorlarsa mutlaka 18:00 de geliyor. Ayarlıyorlar mı anlamıyorum. Bir kere düzgün iş yaptıklarını görmedim. Ek olarak ben ulaştırma bakanlığına şikayet ettim.

Hocam bende bu firmadan yıldım. Kargo teslim edecekleri zaman 18:00'e kadar teslim edilir yazıyorlarsa mutlaka 18:00 de geliyor. Ayarlıyorlar mı anlamıyorum. Bir kere düzgün iş yaptıklarını görmedim. Ek olarak ben ulaştırma bakanlığına şikayet ettim.

Dünya markası denilen UPS işlemcimi kaybetti tam 95 günde geldi işlemcim ve anakartım arızalandığında mecbur kaldığım için UPS'ye verdim 3 günde gitmesi gerekirken tam 25 günde gitti tecrübe ettiklerimin arasında en iyisi yurt içi.

Yeni konular

Geri
Yukarı