Arctic Liquid Freezer 2 360mm sıvı soğutma revizyonu nasıl öğrenilir?

CrossPage

Decapat
Arkadaşlar merhaba, ben 2023 yılının başlarında Arctic Liquid Freezer II sıvı soğutmayı satın almıştım.
1 hafta sonra pompasında ses başladı ve iadeye gönderdim.
Arctic Liquid Freezer II Ses Sorun Videosu

Bu sıvı soğutmanın revizyonları varmış:

Rev. 1: Arctic Liquid Freezer II'nin orijinal sürümü

Rev. 2: 0dB modu kaldırıldı | çekmeli kurulum için ekstra kısa montaj vidaları eklendi | anakart tarafından yanlış okunan pompa RPM'si yerine ilk radyatör fanının RPM değeri okunur | pompa özellikleri bu rev | standart konumda monte edildiğinde kablolar radyatörün diğer tarafına taşınarak gizlendi | VRM fan fişi artık doğrudan pompa PCB'sine değil, kısa kabloya takılı olacak (fişi çıkarırken konektörün yırtılma riskini azaltır)

Rev. 3: AM4 4 vidalı montaj, ayrık montajla değiştirildi | AMD Ryzen için off-set montajı eklendi | AM3(+) uyumluluğu eklendi | LGA1200 eklendi.

Rev. 4: M.2'yi azaltmak için ofset montajı revize edildi. Ve VRM uyumsuzlukları | AM3(+) uyumluluğu düştü.

Rev. 5: MX-4 yerine MX-5 eklendi.

Rev. 6: LGA1700 montajı eklendi.

Rev. 7: Daha iyi uyumluluk için geliştirilmiş LGA1700 montajı | uyumsuzlukları azaltmak için yeni PCB kapağı

(revizyon maddelerinin orijinal hali ekte mevcuttur ben translate üzerinden Türkçeye çevirdim.)

Ben yeniden bu soğutmayı satın almak istiyorum eski aldığım soğutucu revizyondan dolayı arıza vermiş olabilir mi?
Yeni alacağım soğutmanın revizyonunu nasıl öğrenebilirim bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    105,9 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı