Arctic Liquid Freezer II 280 vs 360

Benim kuponumu kullanabilirsiniz ben 360mm yı tercih ettim.
360 mm den memnun kaldınız mı bende 5800x3d ile kullanmak için alacağım memnun kalırmıyım yoksa 280 mm mi alayım cevap için teşekkürler.

Bu tür kararları sizce müşteriye sormadan haberleşmeden onay almadan uygulamamız mümkün mü? Buraya sadece kamuoyu bilgilendirmesi amacıyla bilgi notu paylaşılmıştır.
yeni müşterilere kupon paylaşıyormusunuz teşekkürler.

360 mmden memnun kaldınız mı bende 5800x3D ile kullanmak için alacağım memnun kalır mıyım yoksa 280 mm mi alayım cevap için teşekkürler.

Ben 280Mm'sini kullanıyorum ikisini de tavsiye ederim, pek fark yok aralarında hangisi ucuzsa onu alın(ama 280mm alacaksanız RAM'lere temas etme ihtimali var onu hesap edip alın derim)
280mm ile i5-13600K sıcaklık değerleri bu şekilde.

Ekran Alıntısı.PNG

Ben 280Mm'sini kullanıyorum ikisini de tavsiye ederim, pek fark yok aralarında hangisi ucuzsa onu alın(ama 280mm alacaksanız RAM'lere temas etme ihtimali var onu hesap edip alın derim)

Eki Görüntüle 2058139
cevap için çok teşekkür ederim ramlere nasıl temas eder onu anlamadım ik defa sıvı soğutma alacağım aydınlatırsanız sevinirim.

360 mm den memnun kaldınız mı bende 5800x3d ile kullanmak için alacağım memnun kalırmıyım yoksa 280 mm mi alayım cevap için teşekkürler.

yeni müşterilere kupon paylaşıyormusunuz teşekkürler.
Yılsonuna kadar iki aktif kupon mevcuttur tüm ürün grubunda geçerli değildir ancak Arctic ürünlerinin pek çoğunu kapsamaktadır.
Kupon 1: "Cumhuriyet"
Kupon 2: "100Yasinda"

Eki Görüntüle 2058139
Bahsedildiği gibi teknik olarak 280 ile 360 arasında performans sonucunu etkileyecek fark çok çok azdır. Bu nedenle kasanın tasarımına göre 280 de tercih edilebilir.

Yılsonuna kadar iki aktif kupon mevcuttur tüm ürün grubunda geçerli değildir ancak Arctic ürünlerinin pek çoğunu kapsamaktadır.

Bahsedildiği gibi teknik olarak 280 ile 360 arasında performans sonucunu etkileyecek fark çok çok azdır. Bu nedenle kasanın tasarımına göre 280 de tercih edilebilir.
kuponları kullanamıyorum Uyarı: Kupon kodunuz geçersiz, süresi ya da kullanım limiti dolmuş! bu şekilde uyarı geliyor .

indirim çalışmıyor yardımcı olabilirmisiniz ? 360 mm için kullanmak istiyordum ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı