Elektronik Arctis Prime 1300 TL

Yer
Afyonkarahisar
Daha fazla  
Meslek
İnşaat Mühendisliği
Arctis Pro sürücüleri içeren Arctis Prime 1300 liraya satılıyor. Özellikle güzel bir anakartı veya ses kartı olan arkadaşlara önerimdir.

Arctis Pro sürücüleri içeren Arctis Prime 1300 liraya satılıyor. Özellikle güzel bir anakartı veya ses kartı olan arkadaşlara önerimdir.

Hocam alttaki kulaklık nasıl? Biraz araştırdım da bazı sitelerde 1-2K arası satılıyor ama şu anda 629 TL. Yanlışlık olmasın ya da baktığım modeller mi farklı acaba.

Hocam alttaki kulaklık nasıl? Biraz araştırdım da bazı sitelerde 1-2K arası satılıyor ama şu anda 629 TL. Yanlışlık olmasın ya da baktığım modeller mi farklı acaba.

Corsair hiç kullanmadım, kullanan tanıdığım da olmadı. Kötü de desem, iyi de desem yalan olur. Muhtemelen kalitelidir. Saygı duyulan bir marka sonuçta.

2K ya satılanlar farklı bir model attığınız modelde fiyatını hak ediyor ama.

1-2k arası dedikleriniz 7.1 olanıdır muhtemelen. Stereo olan bu. İyi diye biliyorum, alternatif olarak H2002D'de iyidir.

Geri
Yukarı