Arda Turan neden bu kadar disiplinsiz?

Barcelona'da oynadı adam, Atletico'da şl finalleri, Avrupa şampiyonlukları yaşadı, la liga şampiyonluğu yaşadı. Başarı olarak, kariyer olarak daha yukarı çıkabilen futbolcu yok henüz.

Arda'dan daha başarılı 500 tane futbolcu sayarım. Üstelik onun gibi sapıtmayanlarından. Neyse "kariyer olarak daha yukarı çıkabilen futbolcu yok henüz" cümlesine 3-4 saat kadar gülüp geleceğim ben.

Arda'dan daha başarılı 500 tane futbolcu sayarım. Üstelik onun gibi sapıtmayanlarından. Neyse "kariyer olarak daha yukarı çıkabilen futbolcu yok henüz" cümlesine 3-4 saat kadar gülüp geleceğim ben.
Ben de 500 tane futbolcu sayarım lafına gülüyorum şu an. Türkiye'de yetişmiş, Avrupa Ligi'ni, La Liga'yı kazanmış, bu da yetmemiş 2015'in en iyi takımına transfer yapmış bir futbolcudan bahsediyoruz. Yakın geçmişte benzer başarıları elde etmiş Türk futbolcu mu var?

Kendisini beğenmiyorum, fakat bir Türk futbolcunun çıkabileceği en üst seviyeye kendisi çıkmıştır. Ancak yaptığı yanlışlar bu derecede bir kariyeri gölgelemiş oldu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı