Arka fren pedalı çok yumuşadı ve fren tutmuyor

Hocam konu ile alakasız lakin Xtreme 200i önerir misiniz ? Siz bir problem yaşadınız mı ? Kaç km'dir sizde ve tecrübelerinizi paylaşabilirseniz sevinirim...
Hocam ben öneririm motorum 9k km dir bende şuan 14k km de Şuana kadar 1 kere sorun yaşadım benzin pompasının rölesi bozulmuştu arızayı tespit ederken zorlandım çünkü beyne servis hariç kimse erişemiyor, çin grubunun çoğu parçası ortak olduğu için kolay buldum. Durma redüktör bozuluyor km okumuyor başka sorun yaşamadım km bozulması benim için engel değil devamlı telefondan ölçüyorum teli yaptırırken sardırıyorum o km ye 😂. Egzoz sesi falan çok güzel.

Arkadaşlar motorumu 2 aydır kullanmıyorum üstüne bir atladım arka fren tutmuyor. Freni pompaladım bayağı bir fakat bir işe yaramadı. Servisi aradım işte pompalayın dedi ve hidrolik sıvısının ya da pompasının değişmesi gerekebilir dedi ve üstüne fren aşırı yumuşak aşırı aşağıya iniyor.
Hocam merhaba, ayni problemi yasiyorum suan. Bir cozum bulabildiniz mi yardimci olabilir misiniz?

Hocam merhaba, ayni problemi yasiyorum şu an. Bir cozum bulabildiniz mi yardimci olabilir misiniz?

Hocam kusura bakmayın yeni görmüşüm ben servise götürdüm motorumu adam ne yaptığını anlatmadı usta biraz sinirlide bana uyuz daha doğrusu çok soru soruyorum sinirleniyor söylemedi ama çözüldü benim problemim.

Geri
Yukarı