Arka planda Çince program açık

AsilTÜRK

Decipat
Yeni aldığım laptop arka planda birçok program çalıştırıyor, bir tanesi de Çince format atmalı mıyım sizce? Video çekip yükleyecektim ama uğraşmak istemedim minimum 80 tane çalışan program var. Yeni açmış olmama rağmen.

Dosya Ekleri

• IMG_20230530_132949.jpg
    IMG_20230530_132949.jpg
    93,4 KB · Görüntüleme: 86
Büyük ihtimal virüs yapacağınız şeyi söylüyorum. Uygulamaya sağ tıklayıp dosya konumuna git e basın arından içindeki dosylaraıda çekip atar mısınız. Bu arada vakit kaybetmeden hemen virüs taraması yapın

Aynısı bende de mevcut. Sol tarafındaki oka tıklayıp detay görünce "QMEmulatorService" görünüyor. Anladığım kadarıyla GameLoop adlı servisin bir uzantısı vs.

Yeni aldığım laptop arka planda birçok program çalıştırıyor, bir tanesi de Çince format atmalı mıyım sizce? Video çekip yükleyecektim ama uğraşmak istemedim minimum 80 tane çalışan program var. Yeni açmış olmama rağmen.
Oyun asistanı gibi bir şey.

Eğer sisteminizde emülatöre benzer bir şey yoksa, HitmanPro, Emsisoft Emergency Kit ve Malwarebytes ile tarama başlatın.

Bilgisayarınızda GameLoop emülatör var mı?

Evet GameLoop kullanıyorum.

Büyük ihtimal virüs yapacağınız şeyi söylüyorum. Uygulamaya sağ tıklayıp dosya konumuna git e basın arından içindeki dosylaraıda çekip atar mısınız? Bu arada vakit kaybetmeden hemen virüs taraması yapın

Hocam arka planda aşırı uygulama var sebebi nedir?

Evet GameLoop kullanıyorum.

Hocam arka planda aşırı uygulama var sebebi nedir?
Sebebini bilemem yüklediğiniz programlara bağlı fakat sağ tıklatıp dosya konumuna git e basarsanız hangi arka planda çalışan uygulamanın hangi dosyaları etkilediğini ve çalıltırdığını görebilirsiniz böylelikle virüs müdür değil midir anlayabilirsiniz.

Geri
Yukarı