Arma 3 mü Dayz mi Rust mı ?

• Konuyu başlatan offline
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 38
  • Görüntüleme 12B
Ekran kartım gtx 560 ama bf 3 ü ultrada 50 fps ile oynuyorum bf 4 mediumda 60 fps böyle değişik bir ekran kartı 256 bit :)
Tam sürüm olana kadar DayZ almayın. Optimizasyon sorunu var. Alpha sürecin'de. Ben DayZ ' de Fx8320 4Ghz+R9 290 ' ile Very High ' da 18,40 Arası Fps alıyorum. Bence 30 Dolar daha biriktirip GTA5 Siparişe açılınca GTA5 alın. DayZ şuan'da yürüme similasyonu. GTX780Ti ' ile bile 19,50 Arası Fps alınıyor. Bu arada hatırlatma yapmak isterim'ki DayZ ' de Low ile Very High Arasın'da 5 Fps fark oluyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Tam sürüm olana kadar DayZ almayın. Optimizasyon sorunu var. Alpha sürecin'de. Ben DayZ ' de Fx8320 4Ghz+R9 290 ' ile Very High ' da 18,40 Arası Fps alıyorum. Bence 30 Dolar daha biriktirip GTA5 Siparişe açılınca GTA5 alın. DayZ şuan'da yürüme similasyonu. GTX780Ti ' ile bile 19,50 Arası Fps alınıyor. Bu arada hatırlatma yapmak isterim'ki DayZ ' de Low ile Very High Arasın'da 5 Fps fark oluyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben gtx 770 ile 60 fps onuyorum high'da alakası yok.

Ben gtx 770 ile 60 fps onuyorum high'da alakası yok.
60 Fps ' de oynuyorsunuz nasıl oynuyorsunuz bir video atabilirmisiniz acaba? R9 290 kullanıyorum. Bu Performansı alıyorum. Youtube' da GTX780Ti DayZ performans videolarına bakıyorum. Maksimum 55 Fps alanı görüyorum siz nasıl 60 Fps alıyorsunuz?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı