Armani saat nereden alınır?

Ven0m

Kilopat
Daha fazla  
Ben Armani marka bir saat almak istiyorum. Ama internet sitelerine baktığımda fiyatlarda uçurum bir fark var. Örneğin:

Emporio Armani AR11141 Erkek Kol Saati - Saat ve Saat bu saat saat ve saat sitesinde 2500₺ iken bu sitede 700₺.

İkinci belirttiğim firmadan yani Beyoğlu saatten alışveriş yapan var mı ürünler orijinal mi? Bu konularda yardımcı olursanız çok sevinirim.

İstanbul'daysan eğer Eminönü'nde saat mağazalarının olduğu bir sokak var. Meydana yakın. Oralara bir bak. Armani saatler çok uygun fiyatlı oluyor oralarda. Ben şu aşağıdaki Armani saati 1000 TL gibi bir fiyata almıştım. Çakmacıların orayı demiyorum, bildiğin lüks mağazaların olduğu bir sokak.

Bir de küçük bir tavsiye vereyim, hasır desenli metal kordon alacaksan mutlaka bir kere dene. Bileğin biraz kalınsa sorun oluyor maalesef.

Özellikle bu marka için değil ama ben saatleri HB üzerinden İstanbul saat aksesuar'dan alıyorum. Geri dönüşleri yüksek, ürünleri orijinal ve sıkıntı çıkarmayan bir yer. Bunun dışında birçok satıcı var, yorumlara göre hareket etmelisin.
Aynı şekilde bu sitede de gösterdiğim saat normale göre ucuz bu da şüphelendiriyor beni

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı