Çözüm Armoury Crate CPU gösterge hatası

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Hocam ben beta uygulaması indirmiştim microsofttan şimdi pcye format attım tekrar o siteye girdim ama betayı indirmeye kapatmışlar. Haliyle bu siteden kurrmam gerek fakat sırasıyla hangisini kurmam gerek bilmiyorum bunun bi sıralaması varmı acaba
Sırası fark etmiyor. Sadece versiyonlara dikkat ederek tüm servisleri driveları kurman gerek.

ASUS TUF FX505DU modelini kullanmaktayım. Armoury Crate uygulamasını geçenlere kazara güncelledim. Ve bilin bakalım ne oldu? CPU frekans değerleri göstermiyor. Fan ve GPU hızlarını da dengesiz gösteriyor.("FX505DU için geçerlidir.")(Sorun yoksa bunları yapmayın! !! )

Vereceğim linkten Armoury Crate uygulamasını indirin.
Ardından ZIP dosyasının içinden önce silentunisttal.bat çalıştırın.
İşlem bitince restart atın PC'ye.

Daha sonra Silentinstall.bat. Çalıştırın. Kurulum bitince tekrar restart atın.

Şimdi uygulamaya girin. Ve asla güncellemeyin. Güncelledim ve aynı işlemleri tekrarlamak zorunda kaldım.

Bonus: Yine bu modelde AMD Radeon güncel sürümde NVIDIA Shadow Play menüsü oyun içinde gözükmüyor. RDR2'de grafiksel hatalara neden oluyor ve masaüstünü tetikliyor. Radeon uygulamasını sitesinden değil, doğrudan ASUS'dan indirin driverları.
hocam ben telefonla baglanamıyorum qr code okutuyorum ilişkilendiriyor diyor baglanmıyor sence bu sorunumu çözer mi

Asus Tuf Gaming var. Bu arada telefondan bağlantı için Wifi ve blutetooth ikisi de açık olmalı. Mobil veriyi nedense kabul etmiyor. Telefon ikisinden birini aç dese de ikisi de açılmalı yoksa sapıtıyor.

Asus Tuf Gaming var. Bu arada telefondan bağlantı için Wifi ve blutetooth ikisi de açık olmalı. Mobil veriyi nedense kabul etmiyor. Telefon ikisinden birini aç dese de ikisi de açılmalı yoksa sapıtıyor.
valla öle de yapıorum qr cod okuma ekranında kalıyor hep laptopun hospotunu acıp teli baglıyorum bluetootla da baglıyorum deniyorum olmuyor
hesapla giriiyim diyorum kabul etmiyor

Geri
Yukarı